Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megbántátok, amiért az EP...

Megbántátok, amiért az EP választáson arra szavaztatok, akire?

Figyelt kérdés
Én a Momentumra szavaztam, nem bántam meg, de 26-ban már nem őket támogatom

szept. 8. 17:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Kíváncsi vagyok, hogy akik a Tiszára szavaztak, mire szavaztak. Se program, se képviselő, csak annyi, hogy Peti rikácsol."


Fideszesek vajon mire is szavaztak? "folytatjuk" folytatják a mit is ? A lopást? a pedofil bújtatást? a magyar gazdaság tönkre vágását? vagy a kamu papok simogatását?


Én a Tiszára szavaztam, miért? mert jelenleg ő az egyedüli, aki képes (lehet) leváltani a Fideszt... Magyarországot az Európai Ügyészséghez akarja csatlakoztatni, 8 évre korlátozná a mindenkori miniszterelnök és az országgyűlési képviselők mandátumát, máár csak ezért rá szavaztam... meg akarja szüntetni a politikusi kifizető pozikat...Egészségügyi és oktatásügyi minisztérium lenne ismét...!!!!


Továbbá, a választások után, a Tisza 7 képviselője belépett az EPP-be, és partnerként, társként üdvözölték a magyarokat az EPP-ben meg a Bizottsági tisztviselők, jó volt látni, hogy Magyarországra társként néztek és nem problémának....!!!!!!!! Jó volt látni, hogy kicsit vissza mentünk a normalitásba a külügyek terén.

szept. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 SzocdemOliver ***** válasza:

"Kíváncsi vagyok, hogy akik a Tiszára szavaztak, mire szavaztak. Se program, se képviselő, csak annyi, hogy Peti rikácsol.


Olyan embereket ültettek be az EP-be, akikről azt sem tudja senki, hogy milyen jövőt szán hazánknak Európában. Nyilván lehet sejteni, ha Webernek meg Ursulának dorombol Peti."



100 százalékban hasznos a válaszod.


Ne az Európai Parlament miatt aggódj! A Fővárosi Közgyűlésben olyan károkat fog okozni a Tisza Párt, amire eddig még nem volt példa, Karácsony Gergely főpolgármester nézheti, hogy 5 év alatt valójában nem ő fogja irányítani Budapestet, mert a Tisza Párttal és Vitézy Dávid embereivel feltöltött közgyűlés bármit leszavazhat majd.


Sőt!! Állítólag Vitézy Dávid és Magyar Péter már megegyeztek, hogy pozícióhoz juthat Vitézy Dávid Budapesten, alpolgármester lehet belőle. Ha ez tényleg megtörténik, akkor bebizonyosodik az, hogy mindvégig igazam volt: a Tisza Párt csak azért kelt életre az utolsó pillanatokban, hogy a Fidesz által átírt választási törvénynek köszönhetően listán Karácsony Gergely alulmaradjon a Fidesszel szemben. Ehhez szükség volt egy ígéretes kamupártra, amivel kiábrándult fideszeseket és bizonytalan ellenzéki szavazókat tudtak megszólítani. A terv tökéletesen sikerült.

szept. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!