Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Biztos Fidesz szavazók: mikor...

Biztos Fidesz szavazók: mikor ültetek legutóbb vonaton Magyarországon?

Figyelt kérdés

szept. 8. 12:18
A kérdező szavazást indított:
Ezen a héten.
Az elmúlt egy hónapban.
Több hónapja.
Több mint fél éve.
Több mint egy éve.
13 szavazat
 1/7 IgaziÚriember válasza:
13%
Soha, nem vagyok csóró hogy vonatoznom kelljen.
szept. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
Naponta azzal járok a fővárosba dolgozni az 1-es vonalon. Légkondícionált modern vonatok. Cégem fizeti az éves berletet. A biztosító berendezések szoktak meghibásodni, de alapvetően nincs gondom
szept. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Ők az utazáskor a japán sinkanszen-en érzik magukat a sok tudatmódosítótól.
szept. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%

3-4 éve elég sokat vonatoztam. Püspökladányból fel Budapestre (ez olyan magyaros viszony, sokszor volt késés), onnan tovább Esztergomba (ezt akkoriban újították fel, szerintem príma volt).


Biztos lehet találni nagyon szar vonalakat is, de ne csináljunk már úgy, mintha az elmúlt 15 évben romlott volna az átlag minősége, mert többen lesznek azok akik nem értik, hogy miről beszéltek, mint azok akiknek tényleg ez a napi tapasztalatuk.

szept. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
12%
Szoktunk néha vonatozni a fiúkkal, de nyáron csakis légkondis lakásban! Így is nagyon megizzadunk
szept. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Sose volt még annyi hely hogy ülni is tudjak.
szept. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%
Valamelyest off, de mióta ez a szaroscsizmás bugris senkit odarakta a kövértestű, az eddig sem túl magas színvonalú MÁV konkrétan egy feneketlen szakadékba zuhan.
szept. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!