Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Volt Fideszes szavazók ti...

Volt Fideszes szavazók ti mikor és miért vesztettétek hitetek a pártban és Orbánban kire szavaztál utána?

Figyelt kérdés

Igazából kettő féle Fidesz szavazó van az egyik az a fajta aki ismerősöm 2018-ban is a Jobbikra szavazott volna. Mivel nem szerette a baloldali politikát, főleg nem a liberalizmust, a Fidesz semleges volt, a Jobbikot és Vonát viszont igen de bevette azt a Fidesz propagandát amiben elhitette az emberekkel, hogy a Jobbik beengedné a migránsokat. Ezért X-et húzott a Fideszre amit azóta meg bánt.

Illetve vannak azok akik valóban a Fideszt szerették én is ilyen voltam. A 2014-es választáson tényleg mindenki esélytelen volt velük szembe. Mégse szálltak el maguktól. 2018 választás után kezdődött a lopás, hazudozás. És a Covid időszakra annyira kiéleződött ez, hogy akkor mondtam azt, hogy itt nekem betelt a pohár. Ahogy a járvány helyzetet kezelték, meg amennyire elkezdtek másokra mutogatni, lopni, hazudozni szánalmas volt, a kisebbségi bűnözőket támogatni, idős betegeket cserben hagyni, korházakat leépíteni bár azok már 2015-ben is gázak voltak. Pár dolgot csak 2020-ban kezdtek el, de volt olyan amit már a 18-as választások után rögtön. És megbántam, hogy 2018-ban nem a Momentumra szavaztam. 2022-ben el is mentem szavazni az összefogásra. 2026-ra pedig az MKKP és a 2RK esélyesek arra, hogy megkapják a szavazatom. Ha egyáltalán szavazok.



aug. 21. 18:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Végül is ez egy folyamat volt, kezdődött azzal hogy a közmédia kezdett nagyon elfogult lenne, mert persze legyen lojális a mindenkori kormányhoz de azért határa mindennek van, majd mikor jöttek ezzel hogy az ellenzék háborúpárti na akkor elég volt. Utána nem szavaztam senkire, most meg a Tiszára hátha, de majd még meglátom kinek mi lesz a programjában 2026-ra.
aug. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

2011-ben, amikor elfogadták a tákolmányt (Alaptörvény).

Jobbközép pártokra.

aug. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%

2: Miért zavarnak a tények az ellenzék háborúpártiságáról?


[link]

aug. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
Igen, de Magyar Péter is háborúpárti, nem csak MZP.
aug. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%

Látom a számok nem mennek.


Én vagyok a 2., a tények nem zavarnak, de a hírtv-nek semmi köze a tényközléshez.

aug. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Mikor bejött a net és a kuruc. Addig szimpi volt sok párt, komolyan, mszp, szdsz, fidesz, mdf... aztán megtudtam, hogy Orbán meg a politikusok fele... szóval... izraelita. (Orbán "csak" nem nagyar.) Ami elég gyanús, főleg hogy erősen titkolják. Mintha egy összeesküvés lenne. Azóta csak radikálisok. Nem véletlen tart itt az ország...
aug. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5: Miért, szerinted ellenzéki politikusok dublőrei nyilatkoztak, vagy mi?
aug. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
6: Orbán teljesen magyar.
aug. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%

Nem tudom miért van törölgetve a kommentem:


Azt írtam, hogy tipikus fidernyák vagy és nem 2018ban kezdődött a lopkodás hanem 2010ben. Csak gondolom már itt se szabad leírni az igazságot

aug. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Az gondolom, eszedbe sem jutott, hogy nem az igazság leírása a baj, hanem mások látatlanban való sértegetése....


na ez az igazi "fidernyák" mentalitás

aug. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!