Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Januarba vesztettem el a...

Januarba vesztettem el a szuzessegem. De nem vereztem se kozbe se utana. Viszont nagyon fajt es a fiu nem is nagyon figyelt ram. Pls help Mi lehetett az oka? (lent tobb)

Figyelt kérdés
szoval amikor elvesztettem a fiu csak arra figyelt amikor betette..aztan mintha mindennap ezt csinalnam ugy bant velem.se kozbe se utana nem vereztem.annyi h nagyon fajt.de az is csak kozben.aztan kesobb tobbszor is lefekudtunk es egyre kevesbe fajt.de fajt neg 6odjara is..segitenetek h miert nem vereztem.ez termeszetes??na meg van egy olyan problem is h ez mar januarban volt es most nemreg tobbszor is lefekudtem a baratommal.azthittem mar nem fog fajni de most meg jobban fajt mint regebben:o ilyen letezik?ilyenkor mi van?azthittem eloszor h at sem szakadt a szuzhartyam es most a fiuval azert fajt nagyon mert atszakadhatott esetleg..de nem.most sem vereztem!ees meg egy kerdes ha valakinek volt hasonlo helyzete! mar kb 10szer voltam fiuval(termeszetesen nem 10kulonbozovel)meddig fog meg fajni??mert igy nem merek senkivel lefekudni mert nagyon fajt.:/..es abba h faj az is kozrejatsszhat h en vekony is vagyok meg alacsony is?!

2014. okt. 7. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
A szüzesség elvesztése nem feltétlenül jár vérzéssel, mindenkinek más a szervezete. A fájdalom ellen annyit tudsz tenni, ha keresel egy olyan társat, aki odafigyel rád mindig, és nem az a legfontosabb neki, hogy ő jól érezze magát, hanem rád is figyel.
2014. okt. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. a fájdalomérzetben semmiféleképpen sem befolyásoló tényező, hogy vékony és alacsony vagy.

2. teljesen rendben van, hogy nem véreztél, természetes, nem feltétlenül szükséges velejárója a szüzesség elvesztésének.

3. valószínűleg azért fáj, mert nem figyeltek oda rád eléggé, előjáték, stb kimaradt, vagy legalábbis, nem volt elég. Nem beszélve arról, hogy most már félsz is a dologtól, nyilván te magad sem tudsz annyira ellazulni, mint kellene.


a 3. ponton érdemes lenne dolgozni (a barátodnak megmondod, hogy tovább izgasson, illetve te is kicsit rádolgozol a nyugalomra, ellazulásra. Akár egy kevés alkohol is szerepet játszhat a dologban).

2014. okt. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!