Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Volt Fideszes szavazók ti...

Volt Fideszes szavazók ti mikor és miért vesztettétek hitetek a pártban és Orbánban kire szavaztál utána?

Figyelt kérdés

Igazából kettő féle Fidesz szavazó van az egyik az a fajta aki ismerősöm 2018-ban is a Jobbikra szavazott volna. Mivel nem szerette a baloldali politikát, főleg nem a liberalizmust, a Fidesz semleges volt, a Jobbikot és Vonát viszont igen de bevette azt a Fidesz propagandát amiben elhitette az emberekkel, hogy a Jobbik beengedné a migránsokat. Ezért X-et húzott a Fideszre amit azóta meg bánt.

Illetve vannak azok akik valóban a Fideszt szerették én is ilyen voltam. A 2014-es választáson tényleg mindenki esélytelen volt velük szembe. Mégse szálltak el maguktól. 2018 választás után kezdődött a lopás, hazudozás. És a Covid időszakra annyira kiéleződött ez, hogy akkor mondtam azt, hogy itt nekem betelt a pohár. Ahogy a járvány helyzetet kezelték, meg amennyire elkezdtek másokra mutogatni, lopni, hazudozni szánalmas volt, a kisebbségi bűnözőket támogatni, idős betegeket cserben hagyni, korházakat leépíteni bár azok már 2015-ben is gázak voltak. Pár dolgot csak 2020-ban kezdtek el, de volt olyan amit már a 18-as választások után rögtön. És megbántam, hogy 2018-ban nem a Momentumra szavaztam. 2022-ben el is mentem szavazni az összefogásra. 2026-ra pedig az MKKP és a 2RK esélyesek arra, hogy megkapják a szavazatom. Ha egyáltalán szavazok.



aug. 21. 18:30
1 2
 11/11 BécsiFehér ***** válasza:
69%
Amikor 2012-ben megvontak 1,5 milliárd Ft-ot az egyetemtől, ahol 23 éve dolgoztam, és emiatt lapátra tettek -velem együtt 100 embert. Ez még csak egy dolog volt, ilyen az előző években is történt amikor nem ők voltak hatalmon, de amikor ezután 5 milliárdot adtak az erdélyi Sapientia egyetemnek, akkor pártoltam el tőlük végleg.
aug. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!