Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok a szavazok akik a régi...

Azok a szavazok akik a régi Jobbikra szavaztak ők utána melyik pártra szavaztak, mi lett volna ha Toroczkai kapta volna meg a Jobbikot?

Figyelt kérdés

Én most arról a Jobbikról beszélek amelyiknek még Vona Gábor volt az elnöke. Szerintem ő lett volna a legjobb opció arra, hogy a Fidesz leválthassuk de csalódást okozott mert lemondott. Vona szerintem korrektebb módon állt volna a Magyar emberek élére mint ahogyan most Toroczkai tenné. Utána ugye volt az amikor Sneider Tamás és Toroczkai közül választani lehet, hogy ki maradjon a Jobbik feje. Sajnos Tamás lett végül aki elvitte a Jobbikot más irányba ezután már nem volt olyan jó. Utána meg béna Jakab Petike aki meg teljesen tönkre tette a Jobbikot azzal, hogy baloldali lett és Gyurcsányista.

A Mi Hazánkra miért mondják azt, hogy hiába vall hasonló elveket mint a régi Jobbik. Nem érhet soha a sarkukba nem csak szavazó táborban, semmiben.

De kíváncsi lennék ha Toroczkai alatt most a Jobbik párt lenne ha akkor elnyeri Sneider Tamástól akkor mennyivel lenne erősebb párt mint a Mi Hazánk? És akkor mennyire nyomná el a Meta és több média platform Toroczkait és a Jobbikot. Mivel a Jobbik az egy régebbi párt már és nem lehetne csak úgy elnyomni mint egy alig 6 éves új pártot?


A szavazatba csak a régebbi pártok fognak bekerülni. A Jobbikhoz hű maradás, Néppárt, 2RK nem fognak bekerülni a Tisza az meg végképp nem mert ők a Mi Hazánk és DK-tól nyúlták elvileg le a szavazatokat. A Fidesz meg nem tudom szerintem akik át is pártoltak a Fideszhez ők sem egyből Vona bukása után.


Én először LMP párti voltam de a Párbeszéd hasonlósága miatt is szimpatikus volt, de valakinek mégis külön pártként azonosultak de utána egy év múlva Mi Hazánkos lettem, de sok ismerősöm egyből a Mi hazánk vagy Momentum szavazó lett de vannak akiknek azóta már más a szimpatizánsuk! Karácsony Gergely lehet, hogy elnöknek nem lenne jó de Budapesti polgármesternek szerintem jó.


Ha érdekel a nézőpontom is akkor megmagyarázhatom de nem fontos:

Én igazából amikor Vona elment szimpatikusnak találtam még továbbá az LMP, Jobbik és Mi Hazánkot de a Jobbik hamar kiesett mert láttam, hogy Sneider Tamás nem valami jó kormányzó és nem teljesen olyan elveket vall amiért a régi Jobbikot szerettük. És először egy évig nekem szimpatikusabb volt az LMP mert Toroczkait még nem ismertem ki annyira bár ő is szimpatikus volt, de idő kellett ahhoz, hogy rájöjjek majdnem eléri Vona szintjét. Ezért is az LMP szimpatikusabb volt a 2019-es EP választáson szavaztam is rájuk. De utána át pártoltam a Mi Hazánkhoz még mielőtt Gyurcsánnyal szövetkeztek volna mert ki ismertem őket, hogy ők is jók. Utána meg az LMP miután Gyurcsányista lett teljesen unszimpatikus lett bennük is nagyot csalódtam.



júl. 8. 22:23
A kérdező szavazást indított:
DK
LMP
Momentum
Mi Hazánk
Fidesz
MSZP
Párbeszéd
MKKP
5 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A Jobbik után párt nélküli jobboldali voltam, aki orrbefogva szavazott le 22-ben az összefogásra. MZP szimpatikus jelölt volt, de hamar nyilvánvalóvá vált, hogy miniszterelnöknek alkalmatlan lenne.
júl. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És az összefogásból csak ő volt szimpatikus vagy más is? Egyébként nekem is szimpatikus volt ő és még Karácsony az összefogásból. De igen én is észrevettem, hogy MZP alkalmatlan lenne rá. Másrészt pedig azért sem szavaztam volna rájuk mert úgyis Gyurcsány lett volna az ország ura.
júl. 8. 22:45
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Az ország borzasztó állapotának egy súlyos tünete hogy volt egy jobbik és van egy mi hazank….
júl. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 everlight ***** válasza:
100%

2018 ban a jobbikra szavaztam,Bár jó eredményt értek el 20% kal Vona lemondásával be esett a párt 12% ra.Ám addigra a Jobbik többsége liberálisabb lett,mert 16-18 között néppártosodott,Toroczkai ha ugyan ezt a kemény szélső jobboldali politikát határozza meg irányelvnek pártelnökként ugyan úgy lett volna pártszakadás,és a 22 es választáson 10% nál többet sehogy se szerzett volna.


2022 ben a Mi Hazánkra szavaztam mert utálom a Fideszt Márki Zayt pedig alkalmatlannak tartottam,tudtam úgyis a Fidesz nyer.

júl. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

#4

Akkor a fideszre szavaztál.

júl. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Utolsó biztosan valami olyan valaki lehet aki elhitte, hogy a Fidesz fiók párjai voltak ezek. De nem baj ez a delikvens hasonlóan alacsony agykapacitással rendelkezik mint te, beszéld meg ezt vele, nemi biztos tetszeni fog. Viszont ne tudom, hogy az én kérdésem alá mi jogon jöttél provokatívoskodni?! Vagy talán azt hiszed ezek a pártok nem nyerhetnek választást, főleg ha a Tisza 26-ig jól le apad.

Gondolom Tiszás vagy akkor ennyi erővel te meg Gyurcsányra, Sorosra, a DK-ra és Brüsszelre szavazol ha behúzod 26-ban az X-et MP mellé. Mert szerintünk MP meg Brüsszel és Ursula embere!

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__12..

júl. 27. 17:50
 7/9 everlight ***** válasza:
5.A fidesz fiók szervezete egyértelműen az LMP. Toroczkai simán be léphetett volna 2018 ban a Fideszbe,és egy lehetne a 135 képviselőjükből.
júl. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tóth alias torockai laci most is ott rontja a levegőt a parlamentben. Kapja az állami támogatást, az ingyenes plakáthelyeket és tolja a ruszki propagandát. Soha egy rossz szót nem mondtak róla a propaganda médiában. Egy forintot büntetést nem szabott ki rájuk az ász, miközben a többi pártot százmilliójra baxták meg. Nyíltan uszítabak etnikai és szexuális kisebbségek ellen. Elsők között álltak bele magyar péterbe, szó szerint visszaokádva a fideszes propagandát.

De hidd csak nyugodtan, hogy a mihasznák az ellenzék, akik leváltják orbánt.

júl. 28. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 everlight ***** válasza:

8.Toroczkai ellen nincs akkora szükség kormány propagandára mert tudják hogy soha meg se fogja közelíteni a Fidesz támogatottságát a Mi Hazánk.


Én sem állítottam soha hogy le váltják Orbánt,

júl. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!