Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik magyarországi párt...

Melyik magyarországi párt szeretné behozni a migránsokat, ill. melyik támogatja az LMBTQ-propagandát?

Figyelt kérdés

Azért tettem fel ezt a kérdést, mert a Fidesz 3 ütőkártyája a következő:


- migráció

- LMBTQ-propaganda

- háború


Ezen ügyeknek köszönhetően nyerik a legtöbb szavazatot szerintem. Ha egyéb dolgokat nézünk (gazdaság, oktatás, egészségügy stb.), ott nem kiemelkedő a kormány, sőt...


No de adódik a kérdés: az ellenzék tényleg beengedné a migránsokat, támogatná a nemátalakító műtéteket, és belesodorna bennünket a háborúba?



#migránsok #LMBTQ-propaganda
szept. 7. 09:25
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

De mit támogatnak az LMBTQ-nál? A nemváltó műtéteket kiskorúaknak? Az óvodai, iskolai LMBTQ-performanszokat?

Szerintem nagyon nem mindegy, hogy a melegházasság bevezetését támogatják, vagy pedig az imént említetteket. Például én támogatom a melegházasságot, de nem támogatom a kiskorú nemváltásokat, ill. az iskolai reklámozást.

szept. 7. 11:20
 12/16 anonim ***** válasza:
69%

#11 az a helyzet, hogy a kiskorúak nemváltása és ennek iskolai reklámozása álprobléma. Sose volt ilyen és sose akart senki ilyet.


Érzékenyítés volt. Én részt vettem ilyenen a fiam óvodájában. A gyerekek csak szülői felügyelettel voltak jelen és egy fickó arról beszélt, hogy nem kell senkit csúfolni azért ha két apukája/anyukája van.

szept. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
30%

12#


Nem álprobléma:

[link]


Az oktatási intézményeket teljes mértékben lmbq mentesíteni kell.



Másrészt az ellenzéki pártok többsége mindent nyugatról akar másolni.Ott pedig bőven jelen van,hogy szándékosan negatívan befolyásolják a gyereket,hogy minél több elmebeteg transz, nem binális meg ki tudja milyen nemű legyen.

szept. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A tisza part biztos megteszi.

Az unios lovéért mindent.

Fletoek ingyen is megteszik naluk ez egyfajta perverzió.

szept. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem az a kérdés, hogy melyik szeretné, hanem itt a példa rá... a fidesz 2 év alatt 120 ezer migránst hoz be az országba, ebből több, mint 115 ezer FÉRFI!!
szept. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#11 A felsoroltak közül mindegyiket támogatja az összes liberális párt, tehát a Mi Hazánk kivételével mindegyik.
szept. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!