Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a pedagógusok mobil használ...

Ha a pedagógusok mobil használatát korlátozzák, hogy érik őket el a szülők vagy az igazgatók?

Figyelt kérdés
Olvasom, hogy a pedagógusok mobil használatát is korlátozni akarják. Akkore hogy telefonál a gyerek szüleinek, hogy hazaengedheti-e? Ha baleset éri vagy baja van? Fáj a hasa vigye el? Igazgatók hogy szólnak, hogy gyere ide, gyere oda, ugorj be matek órára a Micike helyett?

szept. 4. 18:09
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Nem sztrájkolni kéne, hanem csak feltenni a kérdést, hogy jó, tehát mobileszköz segítségével lépjek be a Krétába? Oké. Hol van a mobileszköz? Ugyanis csak laptopot kaptunk, azon kívül meg csak asztali gépek vannak a suliban. És szépen várni egészen addig, amíg nem adják a kezükbe a mobileszközt - vagy legalább addig, amíg nem teszik újra lehetővé a kétfaktoros belépés nélküli belépési lehetőséget. Nem kellene mindjárt sztrájkolniuk, csak elvárni, hogy emberszámba vegyék őket. És nem lenne szabad egy pillanatig sem saját mobileszközöket használniuk oktatási célokra!
szept. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 NTBS ***** válasza:
42%
Vezetékes telefon is van az iskolában.
szept. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
57%
#22 Na az amit én fel nem szoktam venni már vagy 20 éve ha olyanról hívnak!
szept. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

"az amit én fel nem szoktam venni már vagy 20 éve ha olyanról hívnak"

Hát akkor majd most megtanulod, hogy ha a gyereked iskolában van, ahol a tanároknak nem adnak céges mobilt, vagyis ahol csak vezetékes van, akkor jól teszed, ha felveszed, hátha arról akarnak értesíteni, hogy valami baj van a gyerekkel...

szept. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

16 "Ahogy mondjuk a 80-as években: az iskola telefonszámán, illetve az iskola belső telefonhálózatán keresztül."


Az csak pár helyre szól be. Tanáriba pl, de a szertárba már nem mindig. Nem is veszem ott fel. Nem látja senki, ha igen akkor elfelejtettem. Rossz tapasztalataim vannak erről


Mondjuk a tanáriba elvétve van pár tanár, oda jöhet. Nem vesszük fel gyorsan. Ha mondja aki felveszi a nevet akit keresnek és mutatjuk, hogy nem, akkor azt mondja nincs itt. Erről jó tapasztalataim vannak. Jól működik


" De kaptak laptopokat, úgyhogy e-mailben is elérhetőek azon keresztül."


Amit nem mindenki vesz fel, mert van neki és nem elérhető rajta. Vagy nem elérhető azon sem. Mondjuk esze válaszolgat aztán ennyi. SKype, vibert nem kötelező telepíteni


Akkor jó lesz?

szept. 9. 21:16
 26/26 anonim ***** válasza:

"Az csak pár helyre szól be. Tanáriba pl, de a szertárba már nem mindig. Nem is veszem ott fel. Nem látja senki, ha igen akkor elfelejtettem. Rossz tapasztalataim vannak erről

Mondjuk a tanáriba elvétve van pár tanár, oda jöhet. Nem vesszük fel gyorsan. Ha mondja aki felveszi a nevet akit keresnek és mutatjuk, hogy nem, akkor azt mondja nincs itt. Erről jó tapasztalataim vannak. Jól működik

" De kaptak laptopokat, úgyhogy e-mailben is elérhetőek azon keresztül."

Amit nem mindenki vesz fel, mert van neki és nem elérhető rajta. Vagy nem elérhető azon sem. Mondjuk esze válaszolgat aztán ennyi. SKype, vibert nem kötelező telepíteni

Akkor jó lesz?"


Most ezzel az egésszel mit akarsz mondani? Azt, hogy a vezetékes telefonnal nehézkesebb a kommunikáció? Nehézkesebb, mint a nem létező (!) céges mobillal? Nem, annál nem nehézkesebb, sőt, sokkal flottabbul megy! Vagy azt, hogy nehézkesebb a kommunikáció a vezetékes telefonon keresztül, mint a saját zsebedből megvett és fenntartott mobiltelefonon keresztül? Hát igen, annál valóban nehézkesebb... De hát ez van: szegény ember vízzel főz.


Mert belenyúlhatnak a tanárok a saját zsebükbe, hogy ellássák az oktatásügyet mindenféle eszközzel (használhatnak saját mobiltelefont is oktatási célokra, saját tabletet, saját hangszórót nyelvtanárként, saját bármit, amit csak akarnak, nincs megtiltva nekik), de a kollégáiktól nem várhatják el se mezei tanárként, se munkaközösség-vezetőként, se igazgatóként, se tankerületvezetőként!

szept. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!