Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a pedagógusok mobil használ...

Ha a pedagógusok mobil használatát korlátozzák, hogy érik őket el a szülők vagy az igazgatók?

Figyelt kérdés
Olvasom, hogy a pedagógusok mobil használatát is korlátozni akarják. Akkore hogy telefonál a gyerek szüleinek, hogy hazaengedheti-e? Ha baleset éri vagy baja van? Fáj a hasa vigye el? Igazgatók hogy szólnak, hogy gyere ide, gyere oda, ugorj be matek órára a Micike helyett?

szept. 4. 18:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
56%
nem a pedagogusok akarják korlátozni,hanem a kormány....
szept. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Órán eddig sem nagyon vették fel, órán kívül meg beszélhetnek úgy tudom.
szept. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
De a kormány nem gondol arra, hogy ez a Micike néninek a munkaeszköze? Ezzel lehet irányítani és managelni a problémákat és még a szülői problémát is rá lehet telepíteni a pedagógusokra. Ez csak kellemes a kormánynak nemde?
szept. 4. 18:13
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Mi van?
szept. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Aztán csodálkoznak, hogy olyan sok pedagógus hagyja ott a szakmát?
szept. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Mondjuk én játékra, FB-re nem használtam sosem. Túl apró a kezelőegység nekem így negyvenesen. Arra ott a PC. Videokat lehetne nézni, de impotens vagyok így ez csak fájna. Az viszont előfordult, hogy órán csörögtek rám vezetők. Naná fel kell venni.


Akkor óra előtt leadnám és szünetben visszakapom az igazgatótól? De ha a gyereknek fáj a hasa és nyöszörög azonnal kell értesíteni a szülőt vagy ha baleset éri nem?

szept. 4. 18:16
 7/26 anonim ***** válasza:
8%
Na azért már nem hagyják ott 1 millás fizu az már nem olyan rossz.
szept. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Én matekot és fizikát oktatok Pécsen, én már jeleztem a diákoknak, hogy interaktív tanítási módszereim miatt használhajták a telefonjukat :) mindenkinél le van töltve a kahoot. :)
szept. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
51%
Nekünk iskolásként még nem volt mobiltelefonunk, a tanárainknak sem. Mégis mindig megoldotta az iskola, hogy a szüleink tudjanak róla, ha valami történt velünk.
szept. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
67%

"Na azért már nem hagyják ott 1 millás fizu az már nem olyan rossz."

Figyelj, kormányszinten is és egyes szülők is úgy állnak a tanárokhoz, mintha utolsó csicskák lennének, így akinek van tartása, annak még az állítólagos egymillás fizu is kevés lenne.


Egyébként egymillát talán csak a tankerület vezetésében dolgozó pártkatonák, pribékek kapnak.

szept. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!