Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem nevetséges, hogy tüntetés...

Nem nevetséges, hogy tüntetés van még az iskolai mobilhasználat ellen is?

Figyelt kérdés

aug. 28. 18:49
A kérdező szavazást indított:
Igen
nem
Nem tudom, nem érdekel
25 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
76%

Mi benne a nevetséges?


Inkább érdekes hogy ezt pont egy biztonsági kamera által fideszes gyerekverő pszichopata lebukása után találták ki.

aug. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
77%

Úgy érted hogy a bolsi tiltások ellen? Az nem.


Inkább az a nevetséges, hogy a jobbágyok még most is védik ezt az ócska alkalmatlan kormányt és pártot.

aug. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
22%
Hogy jön össze egy térfigyelő kamera és az iskolai mobiltelefonozás?
aug. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
45%

És hogy is volt a piár a melegtörvénynél?


"El a kezekkel a gyerekeinktől."


Ez vonatkozzon már a bolsi állampártra is. Ne már egy rendőrminiszter ugasson bele hogy az iskolában ki hogyan használhatja a mobiltelefonját.


+ Gondolom az egyházi iskolákra nem vonatkozik ez sem.

aug. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
24%
Teló helyett ezt fogják bevezetni. [link]
aug. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
60%

"Hogy jön össze egy térfigyelő kamera és az iskolai mobiltelefonozás?"


Mindkettő alkalmas arra hogy erőszakos hatalmukkal visszaélő pedofil elhajlott lelkivilágú fideszeseket buktasson le.

aug. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
91%
Hát ugye a törvény még nem is hatályos. Tehát még el sem követhette azt, ami miatt kirúgták.
aug. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
49%

Azert gondolkodjunk el. 2000es evek elejen nem volt mobil, es megis mindenki meg volt nelkule az iskolaban. De ha volt is, a nokia3210zel sok mindent nem lehetett kezdeni. Telefonalasra jo volt de semmi funkcioja nem volt.


Most meg gondolom a diakok tobbsege oran meg szunetben csak tiktokozik.

aug. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
37%

#8


Viszont számológép volt benne, szóval a 2x2=4-et simán tudta. Sőt még három játék is volt benne...ezt csak a kretén Bencsik, meg a többi orbánista véleményvezér nem tudja, mert már akkor is magas volt nekik, mint nyúlnak a lórács.

aug. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
70%

Te mirol beszelsz? En amellett ervelek hogy nem kell mobil az iskolakba. Az elterjedesuk elott is vigan mukodott a tanitas. Most meg sok telefonfuggo, tiktokfuggo zombit nevelunk. A 7eves unokahugom jobban kezeli a tabletet mint en. Szerintem nem normalis hogy a tablet es a youtube az elete. Ha lenne mobilja biztos iskolaban is nonstop azt nyomogatna.


En akkor voltam altanos iskolas amikor bejottek a telefonok, alcatel, siemens, nokia.. aztan gimiben mar kicsit jobbak. De tok jol megvoltam nelkule az iskolaban. Az iskolaban tanultam, jatszottam nem pedig a telefont nyomkodtam.

aug. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!