Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Iskolai kötelező telefonleadàs...

Iskolai kötelező telefonleadàs, felelösséget nem vàllalnak érte de rendőri erőszakkal érvényesíthetik ha valaki megtagadja. Mi ez ha nem fasiszta rendőràllam?

Figyelt kérdés
Miért nem elég hogy nincs mobilozàs, aki meg nem tartja be, az mit tudom én beíràst kap. 20 éve az én időmbe ez működött, akkor is voltak màr mobilok a gyerekeknél.
szept. 4. 14:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
15%
Na pont az ilyenek, akik miatt rendőri erőszakot kell alkalmazni, kellett ez a törvény. Az, hogy ezt így megkérdezted, a bizonyíték arra, hogy sajnos egy szűk réteg miatt szükség volt erre a törvényre.
szept. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
17%

Nem kötelező telefont vinni az iskolába.

Lehet bérelni Sulibox-ot vagy hasonló biztonságos tárolóhelyet és meg lehet oldani úgy is, hogy ne kelljen a közösbe leadni a telefont.

Van iskola ahol a szülők vesznek olyan tárolószekrényt amiben egyedileg is lehet telefonokat elzárni.

20 éve nem volt általános a mobiltelefon az iskolában, nem kellene hazudni. 25 éves a legidősebb gyerekem és még amikor felső tagozatba ment akkor sem volt minden gyereknek telefonja.

szept. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
59%
Ez kérem jogállam.
szept. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
49%
#2 Pont hogy te hazudsz. Rohadtul volt mobilunk..
szept. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 árokpart ***** válasza:
13%
1-es A rendőrség nem fog ilyesmivel foglalkozni, mert alkotmánysértést követne el és a rendőrségről szóló 1994-es törvényt szegné meg. Senkivel sem kell erőszakot alkalmazni pláne nem egy gyerekkel.
szept. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 árokpart ***** válasza:
58%
2-es Angyalom fejlődik a világ csak te lemaradtál.
szept. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem ne akard tudni, milyen egy faszta rendőrállam.

Értem, hogy nem értesz egyet a szabályozással, de fasisztázni teljesen felesleges.

szept. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 árokpart ***** válasza:
58%
Aki felnőtt és most netán örül ennek és mellette még kárörvend is azt ne felejtse el, hogy semmi garancia nincsen arra, hogy itt meg fognak állni és csak a gyerekeket fogják ilyen szinten berendszabályozni. Minél több ilyen és hasonló tiltást nyelünk be, annál nagyobb az esély, hogy meg fogják tenni máshol is ahol általában a felnőttek fordulnak meg. Nyílván az igaz, hogy az olyan munkahelyeken ahol ez indokolt ott most is tiltják nem véletlenül többek között ahol fontos, hogy ne okozzon valaki anyagi kárt, meg esetleg olyan automatikus vezérlés van ami nem kompatibilis a mobilhálózatokkal. Eltértem a témától. Tehát ha mondjuk pl. kitatlálják majd, hogy a beteg a kórházba se viheti majd be és szépen ha mégsem adja le a kedves beteg akkor rendőrt hívnak rá. Ugyanezt majd bármilyen állami munkahelyre bevezetik, hogy felnőtt emberként majd pl. az ebédidőben nem szólhat valaki haza a feleségének vagy a férjének bármi fontos adódik ,hanem könyörögni kell a főnök bácsinak, hogy had szóljak már haza az ebédidőben. Hogyan fog majd tetszeni? Tetszeni fog?
szept. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Pedig azt építi a kormànyunk. Pegazus, meg szuverenitàsvédelmi hivatal és tàrsai.
szept. 4. 15:15
 10/20 A kérdező kommentje:
Egyébként meg pont ezzel a bagatelizálàssal lehet "elnézni" ahogy felépítenek egy fasiszta államot hogy "de hàt észak korea még biztos mindig sokkal durvább".
szept. 4. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!