Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az hogy, bevezetik a kötelező...

Az hogy, bevezetik a kötelező szűrővizsgálatokat azt jelzi, hogy a Fideszt érdekli az emberek egészsége?

Figyelt kérdés

Magától az ember szinte sosem menne el szűrővizsgálatra. Fél hogy találnak valamit. Csak ha már nagyon fáj, akkor meg már késő. Nem mozgunk, rendeljük a kajáét, gyorsétterembe járunk, pizzát veszünk a boltba ha leugrunk. Szinte sosem főzünk, tele sózzuk az ételt. Cukrositalokon élünk aztán, ha valami bajunk lesz és az SZTK-ba kell menni csodálkozunk


Most a Fidesz ezen változtat. Az emberek élete fontos. Emiatt ha kötelezően kell elmenned szűrővizsgálatra, akkor még időben fény derül a betegségre és nem halsz bele.


/Nem tudom milyen stádiumban van. Terv pusztán még vagy már be is vezették, de be fogják a hirek szerint/



aug. 13. 13:01
A kérdező szavazást indított:
Igen !
Nem, mert beírom.....
Nem tudom, nem érdekel
13 szavazat
 1/6 anonim válasza:
80%
Kvára nem érdekli őket. Te is valami agy mosott vagy.
aug. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Nem, elvileg ezek amerikai nagyvállalatokat támogatnak állami pénzből, illetve magánkórházakba küldik majd az embereket.


A szokásos korrupció és lopás, a fidesz sose tett az emberekért semmit.

aug. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Nem.

Az történt, hogy beruházók (politikusok és családjuk, haverjaik) diagnosztikai eszközöket vettek, az állam kötelezően odaküldi az embereket és a diagnosztikai cég az államtól megkapja a vizsgálati díjakat.

aug. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hurrá! Most már lehet az ürülékkel is kereskedni!
aug. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy az emberek érdeklik őket, - sokkal inkább az, hogy miként lehet még több lóvét kivenni a rendszerből!

Továbbra sem világos előttem, hogy mire ez az álszent aggodalmaskodás, amikor az egészséges(nek magukat tudó) embereknek sem jut tisztességes ellátás, megélhetés, munka, emberhez méltó életkörülmények és megtörténhet, hogy az emberek évtizedeket lebeghetnek a semmiben az egyre távolodó nyugdíjkorhatárig!

A cél világos: fizethessen minden sarcolható ember egy életen keresztül valamiért, amelynek meg nem éléséért minden is megtesznek az éppen hatalmon lévők! Ha negyven elmúltál, nullához közeli az esélyed, hogy szóba áll veled bármilyen munkáltató is, de a semmiben lebegés idejét pedig egyre hosszabbra nyújtják. Akik ezeket kitalálják, egy - vagy több - életre be vannak biztosítva anyagilag, - miért is fájna nekik, hogy másoknak 30-40 évig bevétel nélkül vegetálnak mások kénye-kedvére kiszolgáltatva?

aug. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez sem világos nekem, hogy miért kellene nekem évtizedeket vegetálnom, - pl. a 80-85 éves életkort megélnem, - ha nincs kedvem abban vegetálni, amire ítélni akarnak?
aug. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!