Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Januártól kötelező lesz...

Januártól kötelező lesz szűrővizsgálatokra járni. A fidesznek elment az esze?

Figyelt kérdés

Az én seggemben nem fog más férfi turkálni, meg a heréket se tapogassa meg. Nem vagyok én meleg!

Nagyot csalódtam a kormányban.


Elvileg, aki nem engedelmeskedik, azt hatóságilag fogják bevinni szűrésre.

https://www.youtube.com/watch?v=KaC981FrxyM


júl. 23. 19:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
80%

A törvényben csak a lehetőség van benne, semmi olyan hogy kötelező lesz.

De amúgy erről még nem is döntöttek.

Plusz ha valóban kötelezővé teszik úgy is gyorsan megbukik akkora lesz az ellenállás.

júl. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
86%
Ha te úgy gondolod, hogy a mindenféle törvényeket és jogszabályokat a youtube hirdeti ki, akkor érdemes lenne valamiféle orvost felkeresned.
júl. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
66%

A vastagbélrák szűrésnél senki nem turkál a seggedben.

Kapsz három kis dobozt, amibe három napon lkeresztül mintát kell rakni a kuládból, aztán a laborban megvizsgálják.


Ha komoly gyanú van rá hogy gáz van, akkor meg egy endoszkópot tolnak végig a csövön.


De ha ne adj isten úgy lenne, akkor azt is eltűrnéd, hogy valaki a farkára húzzon, csak meggyógyulj. Kicsit sem lennél sem szemérmes, sem önérzetes.


Viszont arra kíváncsi leszek, hogy milyen katonákat fognak alkalmazni orvosok és laboránsok helyett, mert a normál orvosi ellátásra sincs rendes személyzet és pénz, nem hogy szűrővizsgálatokra.

júl. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Justinianus ***** válasza:
35%
Ez nekem új, mivel 20 éve nem néztem tévét, de szokásos dolog, hogy kutyák mászkálnak a műsorvezetők asztalán, vagy ez valami vicc?
júl. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
77%
Mindig is az volt a meggyőződésem hogy a disznópárt és a fődisznó hülyék korruptak tolvajok pedofilok nőverők gyerekverők és az ilyen intézkedések amiről itt szóvan egyre csak erősítik ezt a meggyőződésemet.
júl. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
58%
Semmi ilyesmi nem lesz kötelező.
júl. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
64%

Igazából ha ezt bevezetik akkor saját magát lövi torkon a fidesz!

Nem hiszem, hogy ennyire hülyék lennének.

júl. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
14%

Bárcsak kötelező lenne!!!!!


Sok -sok embert meg lehetne menteni.


Már voltam vastagbél és gyomor tükrözésen is. Nem nagy valami. A vastagbél tükrözést "észre sem vettem" - előtte megkérdezik hogy akarsz-e kábítást - ha kérsz olyan mintha KB-félórára elaludnál és az egészből semmit sem veszel észre - nem is emlékszel rá.


Nálam például nagyobb méretű (8-10mm) polipokat vettek ki amelyek 2-3 év múlva rosszindulatú daganattá fejlődtek volna.


Érdemes elmenni egy szűrésre 5 évente - simán ki lehet bírni.

júl. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
64%

Ebbe belebukna a kormány.

Évtizedek óta a homoszexualítás ellen küzdenek a fideszben, erre kiderül hogy, Orbán Viktor meg a kormány akarja seggbekurni az embereket.

júl. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
75%

Én is voltam már vastagbéltükrözésen és egyáltalán nem kellemes,már eleve előtte nem ehetsz 2 napig csak hashajtót,a kábitás semmit nem ért,rendes altatásra meg nem hiszem hogy lenne pénz.

A kötelezővé tevés meg szerintem emberi jogokba ütközik.Mindenkinek jogában áll meghalni.

júl. 24. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!