Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Januártól kötelező lesz...

Januártól kötelező lesz szűrővizsgálatokra járni. A fidesznek elment az esze?

Figyelt kérdés

Az én seggemben nem fog más férfi turkálni, meg a heréket se tapogassa meg. Nem vagyok én meleg!

Nagyot csalódtam a kormányban.


Elvileg, aki nem engedelmeskedik, azt hatóságilag fogják bevinni szűrésre.

https://www.youtube.com/watch?v=KaC981FrxyM


júl. 23. 19:12
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
79%
Engem az sem érdekel, ha a Cecíliának két nyitott fedelű zongorát tolnak fel a hátsójába, de békén lehetne hagyni azokat, akik nem igénylik, hogy a végbelükben kotorásszanak! Volna elég - és valós - dolga az egészségügy fedőnevű feneketlen pénzes kútnak, - nem kellene piszkálni feleslegesen az embereket! Az meg nem érdekel, hogy tetszik-e a fejeseknek vagy sem, hogy az emberek várnak is valamit az erővel elvett járulékaikért, adóikért vagy sem!
júl. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
5%
Azért az tetszik, hogy a többségnek lövése sincs miből áll a szűrővizsgálat, de mind a végbelét félti.
júl. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
76%

12. A mammográfia, méhnyakszűrés is elég kellemetlen tud lenni és egészségügyi kockázata is van!

Amúgy ha a széklet mintátban vért találnak (ez származhat egy sima aranyérből is) akkor már tükrözésre küldenek!

júl. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
31%
Pillanatnyilag a magyar egészségügynek az előrehaladott állapotú betegek gyógyítására sincsen kapacitása. Prevenció, szűrés igazából csak egy olyan fogalom, amire eu-s pénzeket lehet felvenni, de a gyakorlatban nincsen. Én lennék a legboldogabb, hogyha a magyar egészségügy már ott tartana, hogy hogyan vegyék rá a lakosságot a szűrővizsgálatokra. Gondolkozzatok már!!!
júl. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
81%

14. Miért kéne rávenni az embereket a szűrővizsgálatokra?? Ezek nem fertőző betegségeket szűrnek, tehát neked nem lesz semmi bajod ha a többség nem jár szűrésre!

Mellesleg ezek a szűrések nem tesznek jót az egészségnek!

Plusz szerintem jogában áll minden embernek meghalni abban, amiben akar.

Most sem mindenki akarja, hogy kikezeljék a rákból, ilyenkor, simán dönthet úgy az ember, hogy nem jár szűrésre mert minek, ha rákos lesz (aminek lássuk be kevés az esélye) akkor inkább meghal.

júl. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
41%

15-ös Nem vagyok annak a híve, hogy kötelezővé tegyünk bármit is bárki számára. De azért valljuk be, hogy egy korai szakaszban elfogott daganatot sokkal könnyebb eltűntetni és az áttét kialakulásának a kockázata is alacsonyabb. Szakmailag a szűrővizsgálatok nagyon fontosak lenne.


Persze, nem szeretné mindenki, aki nem akar ne is menjen. De nem árt tisztában lenni a tényekkel mindenkinek, hogy mennyire fontos lenne a szűrés.


Az elmúlt időszakban rengeteget voltam az onkológián és senki sem mondta, hogy ő meg akar halni. Ellenben mindenki azt mondta, hogy miért nem ment el korán szűrésre.

júl. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
78%

Füstöm nincs arról, hogy miért is kellene nekem minél tovább élnem egy olyan társadalomban, amelyben csak addig ismernek meg a pénzeket szorgalmasan behajtók, szedegetők, amíg van mire lehúzni, - utána meg mehetsz a pokolba!

Azt sem értem, hogy az én esetleges halálomból miért csinálnak mások problémát maguknak.

júl. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
69%
Ja, egyébként csak úgy megemlítem, hogy Magyarországon a vezető halál ok szív és érrendszeri betegségek! Ezeket is lehetne szűrni pl: kardiológiai vizsgálatokkal, de érdekes módon ilyen szűrések nincsenek és szóvá sem teszi senki! Vagy pl: már egy labor vizsgálatból is sok minden kimutatható, de erről sem beszél senki.
júl. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
18%

#13


Még szép, hogy küldenek ha vér van a székletedben.

Szerinted mégi mit kellene csinálniuk?


Megvárni, amíg a slag javarészét ki kell dobni és sztomazsákkal az oldaladon vegetálhatsz?


Amúgy azt pntosan látják, hogy aranyérből származó friss, vagy a béltraktus korábbi részéből származó részben emésztett vér van-e a székletben.

júl. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
17%

10

""2 napig csak hashajtót,""



Miért hazudsz?

júl. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!