Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Januártól kötelező lesz...

Januártól kötelező lesz szűrővizsgálatokra járni. A fidesznek elment az esze?

Figyelt kérdés

Az én seggemben nem fog más férfi turkálni, meg a heréket se tapogassa meg. Nem vagyok én meleg!

Nagyot csalódtam a kormányban.


Elvileg, aki nem engedelmeskedik, azt hatóságilag fogják bevinni szűrésre.

https://www.youtube.com/watch?v=KaC981FrxyM


júl. 23. 19:12
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
82%

“Bárcsak kötelező lenne!!!!!


Sok -sok embert meg lehetne menteni.


Köszönöm szépen, de én nem kérem, hogy mentsetek meg! És amíg más testi épségét nem veszélyeztetem, nem terjesztek vélhetően valamilyen fertőző betegséget ami embereket ölhet körülöttem, addig semmi közötök hozzá! Ez a magánügyem! Mellesleg a nemzetközi egyezmény ben is le vannak ezek fektetve amiket én itt leírtam, csak ott rendesen meg is van fogalmazva, mellesleg alá van írva

júl. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
27%

#21


Mert nyilván fiatal vagy és egészséges. Ha olyan beteg lennél amibe belehalhatsz, bármit megadnál, hogy megmentsenek.

júl. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Na látom itt is megjelentek a mellébeszélők, na mi van beszartak főnökék, hogy ekkora seggséget szavaztak meg, és most megy a nagytakarítás? :D
júl. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
85%
Nem a vizsgálatok hasznosságáról van vita hanem a kötelezővé tételével.Ezzel az erővel bármit kötelezővé tehetnek. Egyébként a kormány xarik az egészségünkre, az egészségügyre. (Egyébként ilyen keresetek mellett az egészséges életmód is nehezen megy.) És ha kiderül hogy beteg vagyok, a kezelést is kötelezővé teszik? És azonnal, soronkívül?😉 Mert ha nem, mi értelme...
júl. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Nem veled, a nőkkel van kitolva. A pasiknak csak székletvizsgálat van, az is csak ötven éves kortól. Tipikus fideszes intézkedés, hogy toljunk ki a nőkkel hogy tudják azt hol van a helyük.
aug. 12. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Már megint itt egy bérhazugozó. Unalmas. Lapozzon mindenki.
aug. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

8, Egyik ismerősömet nem kábították eléggé el, és végig érzett mindent.

Normálisan kábítsák el a beteget.

10, Akkor te tapasztaltad... Úgy tudom altatásba is csinálják. Illetve ragaszkodni kellene...

20, pedig hashajtózni kell. Csak folyadékot ihat, semmilyen szilárd étel.

aug. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!