Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Téged erről megkérdeztek?

Téged erről megkérdeztek?

Figyelt kérdés
[link]

#magyar #többség #kiatöbbség
szept. 4. 06:04
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
8%
Nem kell, hogy pont téged megkérdezzenek. Nem hiába ez is egy tudományág. Röviden úgy képzeld, hogy van egy tíz fős baráti társaság, akik mind egyetértenek egy dologban, akkor elég közülük csak egyet megkérdezni és a véleménye jól prezentálja a többiekét is.
szept. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
9%
A többség egyértelműen támogatja. Az hogy pár magatartászavaros tinit veri a hiszti, senkit nem érdekel.
szept. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Nekem van egy régi baráti társaságom, évtizedek óta összejárunk. Az egyik srác, félroma. Sosem volt ebből problémánk, nem véletlenül vagyunk máig barátok, viszont a srác, ha nem is nyiltan homofób, nem rajong a melegekért, még a társaság többi tagjának nincs velük problémája.

Tehát, ha engem kérdezel meg, akkor én fehér magyar vagyok és a barátaim többsége is és nincs bajom, bajunk a melegekkel. Ha a társaságunk másik tagját kérded meg, akkor ez egy roma társaság, akik nem rajonganak a melegekért. Érted, hogy miért probléma a statisztika?

De mondok mást, ha van 2 beteg, akinek az átlaghőmérséklete 36,4 fok, ami papiron tökéletesen jó, de ebből az egyik az 40-fokos lázzal, a másik meg 32 fokos kihüléssel kűzd és halálközeli állapotban vannak.


Nemlétező kutatással próbálják az igazukat igazolni.

szept. 4. 08:12
 14/26 anonim ***** válasza:
15%

A példa pont egy olyan eset, ami nem jellemző a társadalomban, így statisztikailag nem fog meghatározóvá válni. Ezért is írtam, hogy ez egy külön tudományág és akik csinálják a felméréseket, azok nem hülyék hozzá.


Egyébként közlöm veled, hogy én is és ismerőseim többsége is egyet ért a telefonok korlátozásával, szóval nem érződik koholtnak a felmérés eredménye. Nem tudom téged miért zavar, hogy elejét akarják venni a mobilfüggő zombi társadalom kialakulásának.

szept. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
90%

Senki nem kérdezett. Nem mintha érintene, de hát engem is végigrugdostak az magyar oktatási szinteken, csak lehet hozzászólásom.


Egyszerre kell nevetnem és sírnom ezen a hülyeségen. Nem a telefonmentességgel van a bajom, hanem ezzel a centralizált, felülről szabályozott diktátummal. Ennyire nem tudnak fegyelmezni a tanárok, vagy mi történt? Nálunk elő sem lehetett venni, csak ha olyan feladat volt, amihez kellett.

szept. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

A példám mem jellemző a társadalomban, valóban, de valós és megtörtént.

Ennyit érnek a statisztikák.

szept. 4. 08:27
 17/26 anonim ***** válasza:
85%

#12


A többség nem azt támogatja, hogy "el a kezekkel a gyerekeinktől"?

Merthogy ez a szülők dolga?

szept. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
51%
Igen megkérdeztek.
szept. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Az egésszel az a baj, mint általában nálunk lenni szokott. Hasra ütünk, hozunk egy törvényt, amit az éjszaka megálmodtunk. Egy törvénynél előbb illene az érdekeltekkel konzultálni, ők hogy látják, milyen legyen az a törvény. majd a törvényhez egy részletes végrehajtás kiadása. Ki, mikor, hogyan, felelősség és sok más le van írva. Nálunk ilyen nincs. Felmentik az igazgatót, mert kimeri jelenteni, hogy a hozott törvény 5-ik pontját beakarja tartani folyamatosan. Bohóc ország, bohóc vezetése.
szept. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
19-essel maximálisan egyetértek. Nincs is mit hozzáfűznöm.
szept. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!