Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Téged erről megkérdeztek?

Téged erről megkérdeztek?

Figyelt kérdés
[link]

#magyar #többség #kiatöbbség
szept. 4. 06:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
23%
Nem. De amúgy egyetértek vele.
szept. 4. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
20%
Természetesen és támogattam, ahogyan most is.
szept. 4. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
69%

Mondjuk más országban az iskolában tableten is dolgoznak, hogy sokkal interaktívabb legyen az óra…. előre megyünk, nem hátra…



Az egyenruha mikor lesz visszavezetve komcsik🤭 Fideszesek?

szept. 4. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
1, engem nem az érvek érdekelnek, teljesen mindegy ebből a szempontból, hogy ki-mit gondol a kérdésről, a kérdés, hogy, hogy beszélhet az államtitkár a többség nevében? Engem sosem keresnek meg ilyen kérdésekkel kapcsolatban.
szept. 4. 06:10
 5/26 A kérdező kommentje:
Mégegyszer, a kérdésem arról szól, hogy kit kérdeztek meg erről és nem az, hogy mi a véleménye az adott témáról. Nem érdekel, hogy ki, mit gondol a telefonhasználatról, az érdekel, hogy megkérdeztek-e titeket erről.
szept. 4. 06:11
 6/26 A kérdező kommentje:

Milyen módon kérdeztek meg? Felhivtak?

Kérlek titeket, hogy vegyétek figyelmbe, hogy nem érdekel a telefonhasználat, nem ez a kérdés. Arra várok választ, hogy megkérdeztek-e erről és, hogyan.

szept. 4. 06:35
 7/26 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem elég nekik annyi információ hogy az iskolákban senki nem adta be (én sem), de hallottam olyat is hogy valahol a tanárok be sem akarják szedni.
szept. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

A kérdésem nem a diákokra, a tanárokra és az iskolákra vonatkozik, még csak a telefonhasználati szokások sem érdekelnek.

Kérlek titeket, hogy a kérdésre válaszoljatok. Titeket, megkérdeztek-e arról, amit az államtitkár mond.

szept. 4. 07:23
 9/26 anonim ***** válasza:
91%

#5


Engem már kétszer kérdeztek meg (majdnem) valamiről.

Aztán amikor kiderült, hogy diplomás vagyok, akkor már nem is voltak kíváncsiak miről mit gondolok.

Állítólag azért, mert olyan válaszoló mint én, már volt elég. :)

szept. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
28%
Engem is hívtak közvéleménykutatás miatt telefonon, de nem szerettem volna részt venni.
szept. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!