Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet, hogy egy Magyarors...

Hogy lehet, hogy egy Magyarországra tartó repülőgépen ránézésre több orosznyelvű ember utazhat már mint magyar?

Figyelt kérdés
Tegnap repültem Budapestre egy arab világból jövő repülőjáraton és már a kapuban feltűnt, hogy mennyire sok ruszki áll a sorban, aztán a gépre érkezésnél, meg szóhoz sem jutottam, a gépen több orosz szót hallottam, mint magyart. Hogy lehet, hogy, ha elvileg az oroszok nem jöhetnek Európába, Budapestre, mégis?

szept. 3. 12:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mégis. Ők már biztosan arabok vagy magyarok.
szept. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak így tudnak eljutni Magyarországra, átszállással egy "közvetítő" reptéren keresztül. Nincs közvetlen járat Budapest és Moszkva között.
szept. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
De egyáltalán, miért jönnek ide?
szept. 3. 12:53
 4/21 anonim ***** válasza:
30%
Te miért jössz ide?
szept. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%
Valszeg innen tranzitolnak tovább.
szept. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
22%

#4

Na miért?

"üzletemberek"; "nukleáris szakemberek"; "vasútépítők"; ...

szept. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Budapesten szálltam át, 2 órával később, már repültem is tovább, nyugi, én nem maradtam, a ruszkik viszont igen.
szept. 3. 12:56
 8/21 anonim ***** válasza:
74%
Ők a modernkori honfoglalók, egyfajta birodalmi lépegetők.
szept. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
16%
#7 csak rá akartam világítani, hogy kb semmi közöd hozzá, mint ahogy nekünk sincs ahhoz, hogy te honnan-hova - nem is túlságosan érdekel őszintén szólva.
szept. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Fura mód a következő gépen, ami egy EUs fővárosba ment tovább, azon már nem hallottam oroszt.
szept. 3. 13:00
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!