Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik pártnak van a legbutább...

Melyik pártnak van a legbutább, legsuttyóbb szavazó tábora?

Figyelt kérdés
Ha a Fideszt is listára hoznánk akkor egyértelmű lenne, a sok Fidesz gyűlölő miatt. Még ha nem is így gondolják sokan. Bár ha nem is az Orbán szavazók a leghülyébbek. Viszont azok a szavazók akik ráadásul csak a név miatt is mindig megválasztják a korrupt Fideszes polgármestereket na ők városi szinten viszik a prímet az biztos. De most a parlamenti szavazatokra vagyunk kíváncsiak nem a polgármester, körletiekre.

szept. 2. 23:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%
A Fidesz és főleg a Kdnp szavazótáborának együtt nincs annyi esze, mint az aranyhalam segglyukának.
szept. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
56%

Egyértelműen a Mihasznák Borzalomnak.


Nem véletlen, hogy egy olyan, álnéven futó, románokkal keveredő, kommunista-ivadék Tótot követnek lelkesen, akinek még egy kommunikáció szakos egyetemi diploma megszerzése is túl nagy falat volt!


Igaz, ahhoz, hogy ezeket vezesd, talán még egy alapszintű érettségivel is túlképzett vagy! :))))))))


A Fideszt ezzel a második helyre szorították a mihasznák ebben a versenyben… :))

szept. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
8%
Az MSZP, DK és Momentum szavazók éppen olyan hülyék, mint a Fidesz vagy a Mi Hazánk szavazók.
szept. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
65%

13., az MSZP és DK szavazók valóban ráközelítenek ezekre (de a momentumosok azért nem - bár én nem az vagyok).


Viszont ezeket menti a koruk. Alzheimerrel, időskori demenciával küzdve bocsánatos, hogy már elfelejtették a Gyurcsány-korszakot 14 évnyi orbánista rémuralom alatt.


A fideszeseknek is felmentem azt a részét, aki idős, munkanélküli roma, zsákfalvak lakója, határontúli öreg, hiszékeny nénike-bácsika. Az ilyenek agyát lehet mosni.


De a mihasznák sokszor fiatal hülyék, akik még végtelenül büszkék is rá, hogy kretének!


Most amikor Darálós Dóri ledarál egy KÖNYVET, a tartalma miatt, ezek meg tipsi-tapsikolnak a műveletlen, bunkó barbárságnak, akkor hol lehet ezt bármelyik másik táborhoz hasonlítani????

szept. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
62%
A Fidesz. Ez egyértelmű.
szept. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
18%

“13., az MSZP és DK szavazók valóban ráközelítenek ezekre (de a momentumosok azért nem - bár én nem az vagyok).


Viszont ezeket menti a koruk. Alzheimerrel, időskori demenciával küzdve bocsánatos, hogy már elfelejtették a Gyurcsány-korszakot 14 évnyi orbánista rémuralom alatt.”


Igazad van, a DK és az MSZP szavazókat menti a koruk. A Momentum szavazóknak még ez a mentsége sincs. A Momentum egy olyan párt, amely önszántából össze-gyurcsányozta magát, csak úgy mint a Jobbik is Jakab Péter alatt. De a Jobbiknak már szavazói sincsenek, a Momentumnak még vannak.

A Fideszt pedig a DK tartja hatalmon, meg a DK mögé felsorakozó pártok, és nem a Mi Hazánk.

szept. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
60%

Egyezzünk meg: könyvet nem darál, nem éget még a fideszes sem, DK-s sem, még az MSZP-s, momentumos sem. Még ha nem is tetszik neki tartalmilag!


Van a suttyó, proli, bunkó, sületlen, agyatlan barbárságnak az a szintje, amire csak a Mihasznák Borzalom csűrhéje képes, senki más (sem jobb, sem baloldalon).

szept. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!