Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akkor ha már a szavazók nagy...

Akkor ha már a szavazók nagy része suta módon nem is azért szavaz MP-re mert szeretik, bíznak benne hanem csak, hogy akárki is leváltsa a Fideszt akkor miért nem váltottuk már le korábban?

Figyelt kérdés
2018-ban ott volt Vona Gábor ami kifejezetten jó lett volna. De akkor még nem utálták annyian a Fideszt mint most. 2022-ben ott lett volna MZP is aki szintén jó lett volna arra, hogy leváltsuk Orbánt. És akkor amit az előtte levő 1-2 évben OV elkövetett szerintem már elégnek kellett volna lenni, hogy elegen utálják. De mégsem tekintettek az emberek MZP-re sem úgy, hogy akárki is ő csak váltsa le a Fideszt és még ráadásul annyira sem, hogy legalább ne megint Fidesz 2/3 legyen. Igaz MZP elszólta magát a végén pár dologgal kapcsolatban de a rezsicsökkentést azt Orbán is ugyanúgy bevezette három hónappal a választás után. És szerintem a Fidesz 2020-22 között kanászosodott el a legjobban. Amiket a 2022 választások után műveltek azok a dolgok már csak kicsiket tesznek hozzá. 2020 óta már teljesen le van aljasodva a Fidesz nem mintha előtte nem lett volna csak sokan ezt nem veszik észre. Én 2017 közepe óta teljesen elvesztettem a hitemet bennük. Sokan nem vették észre azt akkor amit én. Bár sosem voltam Fidesz szavazó. De addig volt azért pár dolog amiben még egyet is értettem velük. Akkor nem értem miért csak 2026-ra alakul ki az emberekben az, hogy még az ördög is jobb a Fidesznél? Miért nem lehetett korábban leváltani, jobb pártokra?

aug. 28. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

Én leváltottam volna korábban is, mert 2010-ben sem a Fideszre szavaztam.

Egyébként felőlem 2014-től kezdve akár Gyurcsány is visszajöhetett volna.

aug. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

2018-ban Vona Gábor megosztó személyiség volt, akkor kezdett bele nem rég a "vadhajtások" levágásába, nagyon sokan a Jobbikkal szélsőségesnek gondolták...


2022 MZP, aki látta az előválasztás utáni interjúit a választásokig, az tudja, hogy MZP saját magát buktatta meg a kommunikációjával, este interjút adott, másnap reggel meg bocsánatot kért, délután megmagyarázta az előző esti interjúját, majd aznap este kezdődött minden előröl....


Azért nem lehetett korábban leváltani, mert az ellenzéki szavazók 2014 és a 2018-as bukás után még hittek abban, hogy ez az a mára megbukott ellenzék képes lehet leváltani a Fideszt, ez a hit élt egészen 2022-ig. 2022 után 12 év után nagyon sokan belátták, hogy ez a bukott ellenzék soha nem lesz képes győzni, marakodnak, üzengetnek, pozikon lovagolnak, ugyan olyan korruptak mint a Fidesz, lásd. DK-MSZP politikusokat és 2022 után a párt nélküli és ellenzéki szavazók mély apátiába süllyedtek...


Most 2024-ben meg jött Magyar Péter, akit lehet utálni, de baromi jó kommunikációs készséggel rendelkezik, és megmutatta tud összetett mondatokban beszélni... nem csinál hülyét magából a saját kommunikációjával, mint számos ellenzéki politikus, így a Fidesznek nem is ad ingyen muníciót és nem is találnak fogást rajta.


Szóval miért most? mert a szavazók mostanra engedték el a bukott ellenzéki pártok kezét... meg kellett egy karizmatikus politikus, aki nem 50 iq alatti megnyilvánulásai vannak, ez a képlet, hogy miért most és nem korábban.

aug. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vonát anno elárulta Dúró, meg Vollner, akit aztán nagyköveti címmel ruházott fel hálából Orbán!

Most ha minden rendes magyar Magyarra fog szavazni, akkor Orbán és bandája el fog takarodni!

aug. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!