Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem nézheti meg élőben...

Miért nem nézheti meg élőben akárki Orbán Viktor beszédét ?

Figyelt kérdés
Láttam youtuben egy videót a telextől meg a 444.hu tól mondták hogy van egy korlát amit nem szabad át lépni csak a meghivottak láthatják élőben de miért?
2023. okt. 24. 07:13
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Mióta Putyin magyarabb lett nálam és ő első sorban halgathatja főispánságuramat, azóta, én úgy érzem, hogy nem vagyok rá méltó.
2023. okt. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert valószínűleg a TurbóFideszesek hallhatják mostmár csak Viktorta szavait, azok is Lavrov hűséges kutyájának a közbenjárásával, azaz Puttyantó engedélyeztetésével.
2023. okt. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Félnek a bekiabálásoktól, kifütyülésektől, fújolásoktól. A felvételeken azt a látszatot kell kelteni, hogy az álnok... öö akarom mondani elnököt mindenki szereti.
2023. okt. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert fenn kell tartani a nagy vezír látszatát, így már csak hű párttagokat és fizetett tapsolókat engednek be.
2023. okt. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mert nem mindenkit engednek oda, sőt...

[link]

2023. okt. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!