Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ebben a borzalmasan gyenge...

Ebben a borzalmasan gyenge gazdaságú országban, ahol az egészségügytől kezdve minden alulteljesít, miért akarna akárki élni? Mi a jó magyarországban?

Figyelt kérdés
2022. nov. 5. 16:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
Én tök jól megélek. Magyarország az EU leggyorsabban fejlődő országai közé tartozik. De a legjobb az, hogy itt a libsik ellenzékben vannak XD
2022. nov. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10%
Nekem sincs bajom,leszámítva hogy a belső libbant fővárosi kerületekben szlalomozni lehet a retek és a csövesek közt.
2022. nov. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 árokpart ***** válasza:
90%
1-es Lehet, hogy városokban így van, de bizony vidéken alig van értéke a pénznek.
2022. nov. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 árokpart ***** válasza:
87%
Már közel állunk hozzá, hogy a magas árak miatt felmenjünk a Kossuth térre. Meg is lesz szerintem 1-2 héten belűl ha nem javul a helyzet.
2022. nov. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
4: LOL, most nagyon megijedtünk. Jönnek az ENSZ csapatok is?
2022. nov. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
1: ezt le bírtad írni röhögés nélkül? Ügyes vagy.
2022. nov. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#1 Ezek halál komolyan elhiszik hogy jól élnek, ami valahol a maguk szintjén igaz is. Tele van a politika kategória pesti panelprolikkal, akiknek tulajdonképpen teljesen kényelmes és biztonságos életük van, védi őket a rezsicsökkentés, elvannak éhbéren, mert valahova mindig el tudnak menni dolgozni, igényük annyi hogy legyen gyalogtávolságban egy bolt ahol akciós a farhát meg krumpli, aztán nézik otthon a V-t két gályázás között. Közben még örülnek is hogy milyen jómódúak mert 40 milliós panelban élhetnek. Tulajdonképpen az ilyen egyszerű népek tök boldogok.
2022. nov. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Mert ez a hazám, ez az otthonom! Magyar emberként ne nekem kelljen elhagyni az otthonom!Főleg annak fényében hogy teszem a dolgom, élem az életem ahogy kell, normálisan.És önhibámon kívül nyújt egyre rosszabb életszínvonalat az ország.Menjen el az, aki tehet róla, vagy legalábbis köze van a dolgokhoz.Azaz a vezetés!
2022. nov. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Egy átlag külföldi felváltva röhög vagy szörnyülködik azon, amit a magyarok jólètnek neveznek. A balkáni proli magyar nép soha nem fogja megtudni, hogy pl egy skandináv ország milyen szinten van.
2022. nov. 5. 17:48
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
16:48: nemcsak a pesti panelprolik vannak így. A vidékiek is. Meg a Kádár-kockák lakói, bár ez utóbbiak most bajba kerülhetnek (ami persze nem fogja felnyitni a szemüket, mert benyalták a propagandát). Soha nem hagyták el a környezetüket, így az életben nem fog tudatosulni bennük, mennyire alapvetően változik meg már a táj is, amint átlépi az ember az osztrák határt, mennyivel különb, mint az elhanyagolt, kátyús, szeméttengerrel övezett magyar utak. De már a cseh határ felé is ez van - ami különösen szomorú, mert a csehek is a keleti blokk részei voltak. Prága és Budapest egyszerűen összehasonlíthatatlan.
2022. nov. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!