Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az ha nem értek...

Miért van az ha nem értek egyet a Fidesz poltikájával akkor az átlag Fidesz szavazó szerint libsi vagyok meg Petikébe vagyok szerelmes, vagy Gyurcsányba?

Figyelt kérdés
Egyszerűen soha, de soha nem fogom megérteni, hogy miért vagyok attól baloldali meg libernyák, mert rühellem a Fidesz korrupt lehúzó hazaáruló poltikáját, és egy igazi jobboldali keménykezű kormányra vágyok, és hozzám hasonlóan csomóan. Vagy nekik könnyebb így elkerülni azt hogy leköpik azt aki ténylegesen jobboldali értékeket vall?

aug. 21. 23:47
 1/10 anonim ***** válasza:
45%

Nincs így. Ezt te találod ki.

Aki azt mondja rád, hogy libsi vagy az nem azért mondja mert bírálod a kormányt, hanem mert úgy beszélsz, úgy sértegeted a más véleményen levőket, olyanokat akarsz amiket a libsik tesznek.

Ami úgy hápog, mint egy kacsa, olyan sárga, mint egy kacsa és úgy jár, mint egy kacsa - az kacsa, éa nem azért mondják rá, hogy kacsa, mert nem szereti a neki kitett kaját.

aug. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 árokpart ***** válasza:
35%
1-es Akkor miket akarnak a lipsik áruljátok már el, mert ezt szerintem még senki nem érti. Mi az, hogy lipsi?
aug. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 árokpart ***** válasza:
80%
Lipsi lennék, hogy ha olyan kórházi ellátást váenék el állami egészségügyben mintha , olyan körülményeket mintha otthon gyógyulnék?
aug. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Árokpart ne játszd a hülyét, nem áll jól neked!
aug. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#1 Legtöbbször pedig pont ezért mondják rám. Hiába hozok fel akár logikus érvet is le van söpörve valami propagandista szájába adott mondattal, és el van mondva, hogy én Gyurcsány kegyeit akarom bekapni. Szerintem az amit a feljebb lévő válaszoló írt is egy tök logikus következtetés, de ha megemlítem egy Fideszesnek megkapom, hogy Gyurcsány idejében bezzeg vizitpénz volt. Oké, de hol nem sz*rom le, ha Gyurcsányt se szeretem? :D
aug. 21. 23:54
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
#5 Nem szoktál logikus érveket felhozni. Konkrétan én magam rengetegszer kijavítottam a tévedéseidet, hazugságaidat, a propaganda ismétléseidet.
aug. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 PMC Wagner ***** válasza:
24%
érdekes társaságokba járkálsz
aug. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#6 Nem tudom hogy nekem szól-e, de én nem ismerlek szóval lehet Árokpartnak szól a sztori.
aug. 22. 00:01
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 Jogos, én tévedtem a megszólítással!
aug. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az semmi. Én idült fideszrühellőként tegnap itt tudtam meg, hogy fidder vagyok.
aug. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!