Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szélsőjobboldaliaknak miért...

A szélsőjobboldaliaknak miért nem szimpatikus a finnugor rokonság és miért a török népekkel rokonítanák inkább a magyart?

Figyelt kérdés

Főleg a szélsőjobboldaliak gyártják ezt a török rokonság elméletet. Pl. van az az Egézséges Fejbőr dal is "Én sosem voltam finnugor".


Nekem valahogy a finnek mégiscsak szimpatikusabbak, mint a török népek.



aug. 31. 02:41
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

"Törökökkel viszont bizonyítottan van genetikai rokonság"


Az nem jó. Árja európai finnek vagyunk, nem barbár törökök.

szept. 6. 03:03
 22/29 anonim válasza:

Az nem jó. Árja európai finnek vagyunk,

--------

A finneknek dolguk nem van az árjával. A barbár nem a török, hanem az árja, a magyar, a germagyar. Te kevered a szezont a fazonnal.

szept. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Csak mondom hogy a finneket nem tekinteték árjának a németek sem.
szept. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Pedig északiak, északibbak a németnél is
szept. 6. 13:42
 25/29 anonim ***** válasza:
Nem attól tekintettek valakit árjának mert északi hanem faji alapon.
szept. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
És? A finneknél jobb a genetikája, mint a germánoknak. Izmosabbak, zömökebbek, jobban bírják a hideget.
szept. 6. 14:39
 27/29 anonim ***** válasza:
Te miről beszélsz? :) Ez nem érdekli azokat akik árjáznak. A germán népeket tekintik árjának a finn viszont nem germán nép.
szept. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Mert a magyar szélsőjobb ugyanolyan pancser mint a többi magyar politikai irányzat képviselői. Hun szkíta sumér mongol meg szíríuszi rokonság. Bullshit. Finnugor nyelvű európai nemzet vagyunk európai gén markerekkel. Az a kevés honfoglaló lovas nomád aki ide a kárpát medencébe hont foglalni jött nagyon hamar beolvadt a helyi népek közé. Hopp már nem is hangzik olyan izgin mi. Pedig igaz.
szept. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Szerintem pont az lenne a jobb, ha északi európaiak, vagyis árják lennénk
szept. 11. 22:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!