Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik a Fideszre szavaztak és...

Akik a Fideszre szavaztak és napi szinten ingáznak a munkahelyükre vonattal, azoktól kérdezem, mit gondolnak a MÁV színvonaláról?

Figyelt kérdés

#Nekem tökéletes, lényeg, hogy olcsón eljutok A-ból B-be. #Nekem tökéletes, legfeljebb egy órával hamarabb kelek, hogy mindenképpen beérjek. #A MÁV romlása Gyurcsány Ferenc idején kezdődött. #Az EU visszatartja a nekünk járó pénzeket, melyet Orbán és Lázár a vasútra költene.
aug. 29. 16:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
95%

Tegnapelőtt ültem a Budapest-Szombathely IC-n, két idős úriember beszélgetését hallgattam. Szidták a mavot, hogy milyen szar, de addig a kormány szóba sem került. Aztán egyszer csak elkezdtek Brüsszelezni, migránsozni, és azt mondták, nem értik hogy Magyar Péter miért nincs még börtönben, és hogs képzeli ez a sok politikus, hogy milliárdokat lopnak.


Így. Szerintük nem a kormány, hanem mindenki más tehet mindenről, Soros, Brüsszel, ellenzékiek.

aug. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
75%
Köszönettel tartozunk azért, hogy még van vonat.
aug. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
95%

#2

Gyurcsánynak van 14 éve teljhatalma? Sötét narancskárosult.

aug. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
93%

2:

2010 óta a moszkovita kommunisták vannak hatalmon, ez idő alatt bármit rendbe lehetett volna tenni, aki ezek után inkább Gyurcsányozik, az vagy maga is szándekosan rosszat akar az országnak, tehát szinten moazkovita hazaáruló, vagy végtelenül ostoba.

aug. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
7%
#14 Persze, Orbán a "moszkvai kommunista", véletlenül se Gyurcsány, aki meghívta a zsidóktól elkobzott Apró-villába Putyint és a feleségét, és áradozott nekik, hogy mindig is nagy rajongója volt az orosz kultúrának, és a gyerekei is oroszul fognak tanulni, nem angolul, hogy majd mehessenek a Lomonoszovra tanulni.
aug. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
7%
Orbán ezzel szemben egyszer sem viselkedett talpnyalóan az oroszok felé, csupán ésszerűen gondolkodik, nem pedig olyan, mint a szektás nyugatiak, akik szerint azzal fogják megváltani a világot, hogy átnevezik "ukrán hússalátára" az orosz hússalátát, nem játszák többé a Hattyúk Tavát, és ukrán náci háborús bűnösöket tűntetnek ki a kanadai parlamentben.
aug. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
91%

15:

Aki a tököm az a Gyurcsány? 2010 óta ti neobolsik vagytok hatalmon, el lehetne kezdeni felelősen kormányozni, mert 14 v eletelt azóta, és eddigcsak rombolást láttunk tőletek, ha pedig bármi szóvá van téve, jön a Gyurcsányozás.


Nem rémlik, hogy Gyurcsány lett volna hatalmon, mikor pl. a magánnyugdíj vagyont elloptátok.

aug. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
67%

16:

Orosz állami kitüntetést kapott Szíjjártó elvtársatok, miután 2014-től kiszolgáltatta a külügy informatikai rendszerét az oroszoknak. Ez önmagában egy olyan nyílt hazaárulás, amiért jogállamban eletfogytiglan járna a bolsevik kutyànak.


Mi az ésszerű gondolkodás abban, hogy a magyar nemzeti érdekek helyett a hosszútávon és törtenelmileg minket is veszélyeztető orosz geopolitikai célokat támogatja?


Azt nem értem mi a francot akartok ebben az országban, ha ennyire gyűlöltök minket magyarokat. Húzzatok haza Moszkvába, úgyis bizonygatjátok, mennyire jó ott!

aug. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"gyors"


Dehogy gyors

aug. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ritkán vonatozok, általában nekem nincsen bajom a késésekkel, bár volt olyan, amikor végül egy másik vonatra kellett már jegyet vennem, hogy időben elérhessem a célállomásom. Viszont nagyon sajnálom azokat, akiknek késik a vonat napi szinten vagy bármilyen problémájuk van. A Fideszesek meg vagy kocsival járnak, vagy soha nem vonatoznak. Az ingázás inkább Budapest környékén jellemző, ahol a lakosság többsége inkább ellenzéki.
aug. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!