Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az állam által 200 milliárdért...

Az állam által 200 milliárdért vásárolt tanulássegítő laptopokat is le kell adniuk a mobilokkal együtt a diákoknak a tanórák kezdete előtt?

Figyelt kérdés
Hiszen azok is alkalmasak kép- és hangrögzítésre.

aug. 28. 14:28
A kérdező szavazást indított:
Igen, le kell adniuk
Nem azt nem kell leadniuk
6 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Ne izgulj, azt a magán és keresztény sulik kapják. Nem az átlag birka magyar.
aug. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 DK-s ***** válasza:
100%

#1-nek:


Tévedsz. Az államiak is kaptak. Én hordtam be őket.


Kérdezőnek: ki sem lesznek osztva, csak órákra. Utána vissza kell adni.

aug. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10%

Ahogy a 2# és írta, szóval azt nem is tartják magunknál a diskok órán kívül. Nagy mellé trafálás!

Te vagy az M. Péter???

aug. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nekem is van, még májusban osztottak ki, es a tanuloknal van. De ezeket sem lehet bevinni, hiszen kep es hangrogzitesre alkalmasak.
aug. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 DK-s ***** válasza:

#4-nek:


Nálunk csak használatra adják oda órákon.


Megy a "fejvakarás" ezerrel. Ez a telefon-beszedősdi életképtelen lesz. Az ügyeletes tanár ma kereken meg mondta az igazgató-helyettesnek, hogy ő nem hajlandó erre. Amikor annak ez nem tetszett, akkor "kitört" a tanárnő:


"Baxdmeg! Némelyik gyereknek többe kerül a telefonja, mint a KOCSIM! Nem vagyok sem köteles, sem kompetens!"


"További szép napot."



Abba nem gindolt bele az idióta rendelet-írkáló, hogy ha csak mondjuk 25 gyerek ad le iphone-t, akkor az 200.000-el számolva is ÖTMILLIÓS érték. És a mi sulink milliomos-övezetben van, nem az a státusz ha valakinek iphone-ja van, hanem az, ha az épp legújabb!

aug. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kell leadni, elég kikapcsolt állapotban kitenni a padra.
szept. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 DK-s ***** válasza:

#6-nak:


Ne okoskodj feleslegesen. Iskola-karbantartó vagyok.


3. § (1) A használatában korlátozott tárgy a 2. § szerinti nevelési-oktatási intézménybe bevihető, azzal, hogy a tanuló a használatában korlátozott tárgyat a tanítási nap kezdetén, a tanítási órák megkezdése előtt – kollégiumban a foglalkozás megkezdése előtt – az intézmény házirendjében meghatározottak szerint leadja – a kollégium kivételével – a tanítási nap időtartamára, és azt a házirendben meghatározottak szerint visszakapja.

szept. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 Nem okoskodok, csak rosszul fogalmaztam. Tulajdonképpen azzal is el lehetne érni a célt, hogy kikapcsolva kiteszik a padra. De ez csak az én véleményem, a rendelet már megszületett. Más kérdés alatt már írtam, hogy tőlünk annak idején beszedték a függvénytáblázatot és a szöveggyűjteményt, hogy ne tudjunk puskázni, és másikat kaptunk helyette. A zsebszámológépet is le kellett adni. Senki nem lázadozott miatta.
szept. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 DK-s ***** válasza:

#8-nak:


Értelmetlen ez a félmunka, amit összehoztak. Ha a tiltás a cél, akkor eleve az iskola területére sem lehetne beengedni. Jó példa erre az alkohol és a cigi. Nagyon sok 13-14 éves dohányzik és/vagy iszik, mégsem viszik be a suliba.


Na jó. Egy kivétellel már találkoztam, egy hatodikos kis-csaj a folyosón szívta az elektromos cigit, de az igazgatói figyelmeztetés, és a szülőknek kilátásba helyezett feljelentés elvette a kedvét. Vagy a szülők. 😃

szept. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!