Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » DK-MSZP-Párbeszéd együtt fog...

DK-MSZP-Párbeszéd együtt fog maradni és 2026-ban együtt próbálnak meg indulni, vagy külön?

Figyelt kérdés

Választások óta nagyon nagy a csend, valaki hallott felőlük valamit? Kiderült már, hogy együtt maradnak továbbra is vagy szétválnak?


Ez elég nagy kérdés, hisz ha együtt maradnak 5% helyett 10% lesz az alsó küszöbük, ami a júniusi 8% eredmény után nagy dilemma, ha meg külön válnak, akkor meg nagyon nagy az esély, hogy az MSZP 34 év után, míg a Párbeszéd 11 év után kiesnek a Parlamentből.


Én olyan hallottam, hogy az egyik MSZP-s politikus az együtt maradást támogatja és szerinte a Momentumot meg kellene győzni a hozzájuk való csatlakozásról és négyen sokkal erősebbek lennének.



aug. 27. 21:36
A kérdező szavazást indított:
Együtt maradnak továbbra is és közösen indulnak majd
Szétválnak, mindenki külön fog indulni
Megpróbálják a Momentumot meggyőzni a csatlakozásról és 4-es szövetségben indulnak.
15 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
15%-ot kell meghaladniuk. Vagy a DK ledobja őket magáról, vagy egyesülnek egy párttá (természetesen DK néven).
aug. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
15%? hát nem 10%? Úgy tudtam eddig, ha szövetségben indulnak, akkor 10% a minimum.
aug. 27. 21:42
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
De mivel 3 párt, ezért 15%
aug. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
Én örülnék ha szét mennének. És a DK-t Gyurcsányékkal együtt eltávolítanák onnan azért, hogy ne rontsa tovább ezeknek a pártoknak a hírnevét. Az MSZP akkor még valaha esélyes lenne Gyurcsányék nélkül a DK is. A PM meg hát.. Karácsony úgyis mindig annak nyal akitől sok pénzt kap ha kell Orbánnal is összeáll.
aug. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mai szemmel nézve még a Momentummal együtt is necces lenne a 15%
aug. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

#2

Ahány párt indul, annyiszor 5%, de legfeljebb 15%. Tehát a Momentummal együtt, ha négyen indulnak is 15% a bejutási küszöb.

aug. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"DK-MSZP-Párbeszéd együtt fog maradni "

Kérdező, már a kezdete is rossz a kérdésednek.

Nem a "DK-MSZP-Párbeszéd együtt fog maradni " hanem a DK-MSZP-Párbeszéd-BŐL csak a DK fog maradni".

aug. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem együtt nem fogja kiadni nekik a matek, szóval nem kockázatnak. Ez a tippem.
aug. 28. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!