Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország (és vele együtt...

Magyarország (és vele együtt Közép-Európa) szellemi szintje csökkenõben van?

Figyelt kérdés

Csak én érzem úgy az Osztrák-Magyar Monarchia felbomlása óta lefelé menõ trenden van a térség?

A két vilàghàború között még nem volt olyan jelentõs a hanyatlàs, de a második vhban kiirtották a zsidòkat illetve a németeket a térsègbõl. Utána pedig a kommunizmusban arra fektettek hangsúlyt h mindenki proli legyen. A legértelmesebbek kivàndoroltak vagy szimplàn egyre kevesebb gyereket vàllaltak. Az oktatás pedig egyre rosszabbá vàlt és a kommunizmus után is ez folytatódott.



júl. 11. 18:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
14. század óta le van maradva Kelet-Európa.
júl. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
32%

Igen!


Ez főleg a M.P-ét sztároló kérdésekből és kommentekből látszik meg a leginkább.

júl. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
A többi országról nem tudok nyilatkozni, de magyar diákok rendszeresen nyernek ilyen-olyan világversenyeket, szóval tévesen gondolod.
júl. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szerintem tudás területén mindig is erõn felül teljesített ez a pici nép. Nagyon sok feltalálò magyar volt. És egy fõre esve benne vagyunk a top 5 Nobel díjas országban. De ha megnézitek ott is lefelé menõ trenden vagyunk. Anno nagyon sok tudòsunk volt, mostanàban egyre kevesebb van. Plusz rengeteg helyen találkozni magyarokkal akik hozzàtettek vmit az adott országhoz pl ázsia elsõ felhõkarcolòját egy magyar ember tervezte.
júl. 11. 19:25
 5/15 anonim ***** válasza:
29%

Magyarország szellemi színvonala siralmas szintre süllyedt, mióta megtörtént a rendszerváltás. Ezt az egyet nem kellett volna.


A régi rendszer volt a tuti, Jancsikával.

júl. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%

#5


Ásd ki és szopd le K. Jánost.


Ennyit tudok mondani.

júl. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
12%

#6 Úgy lesz! 😀


Te hülye, liberális, vén f*sz!

júl. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%

#7


Se nem libsi, se nem vén nem vagyok.

júl. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
16%
#8 És, hülye sem vagy? Pedig de.
júl. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
77%
Szerintem elolvasod ezt a komment szekciót és már kaptál választ a kérdésedre.
júl. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!