Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én érzem úgy, hogy Dezső...

Csak én érzem úgy, hogy Dezső András nagyon finoman, de mosdatni próbálja Szabó Sándor gyilkosát, ami nem független az elkövető etnikai hovatartozásától?

Figyelt kérdés

[link]


Hangsúlyozom, hogy nem vagyok fajgyűlölő, sőt inkább liberális, de az egész írás tónusa zavaró, mintha jobban akarna a gyilkos szempontjai iránt érzékenyiteni, mint az elkövető irányába.



aug. 21. 13:58
A kérdező szavazást indított:
Én is így érzem
Én nem érzem ezt
TLDR
9 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem így van.pl ott a pincérnő vallomása,aki szerint mindenképpen szúrt volna.ez teljes mértékben irreleváns hogy a pincérnő mit gondol a a közeli jövő eseményeit illetően,mégis meg van említve a cikkben.
aug. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És arról mi a véleményed, hogy a cikkíró az elkövetőt szinte mindig keresztnevén, Tamásként hivatkozza, míg az elhúnytat Szabóként? Ez egy tankönyvi érzékenyítő trükk. Méltatlannak érzem Dezső Andráshoz. Nagy csalódás számomra ez az írás.
aug. 21. 14:26
 3/13 Mad Max2 ***** válasza:
53%

Szerintem a cikkben a tényeket írták le, részrehajlás nélkül


Amugy én nem tudom hogy itt mé van fajgyűlölet megemlítve....


cigány az elkövető?

Me én nem tudom, csak kérdem.

aug. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Talán mert elhunyt,azért szólítja a teljes nevén.nem pedig Szabóként.
aug. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

3:


Az

aug. 21. 14:30
 6/13 A kérdező kommentje:

4:


Épphogy sokszor csak Szabóként vagy teljes nevén Szabó Sándorként hivatkozza, míg a gyilkost bennsőségesen többnyire csak a keresztnevén

aug. 21. 14:32
 7/13 anonim ***** válasza:
48%

Nem újkeletű ez!

Anno pl. Mohácsi Vész Vikkancs is harsogta volt, "Cozma biztos cigányozott".

aug. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Meg eleve mi ez a címadás? Az is azt sugallja, hogy a cigány késelőnek menekülnie kellett, mert meg akarták ölni. Az áldozati szerepét sugallja. Holott ekkor ő már gyilkolt és épp az igazságszolgáltatás elől menekült. Mekkora cinizmus kell ahhoz, hogy valaki pont ezt a mondatot emelje ki a címbe?


Békés megyeiként azt mondom, szégyelld magad Dezső András. Gondolkodom, hogy lemondom a Telex-előfizetésemet.

aug. 21. 16:32
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

". Gondolkodom, hogy lemondom a Telex-előfizetésemet."


Hát, lehet elő sem kellett volna fizetni, de szerintem még nem késő.

Mindig is mosdatta az ilyeneket a fajtájuk.

aug. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
A kérdező buta.nem titok hogy odabent megdolgozzák az embert bizonyos esetekben.
aug. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!