Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezek után még kételkedik...

Ezek után még kételkedik valaki abban, hogy Magyar Péter egy családon belüli erőszak elkövető, bántalmazó?

Figyelt kérdés

Magyar Péter bebizonyította, hogy egy alkoholista, másokat bántalmazó, megfélemlítő, elnyomó, cenzúrázó, közveszélyes, erőszakos bűnöző. Ez csak növeli Varga Judit szavainak a hitelességét. Egy ilyen emberre szavaztatok. Egy ilyen ember a szektavezéretek.


[link]



júl. 6. 15:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Nem unalmas már a propaganda? Még az 50 iq-s vidéki tahók is megunták az esmeraldát egy idő után. Úgy tűnik titeket még 14 év után is ekés baromnak tud nézni a kormány.
júl. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Meg sem nyitottam a kérdést, de hogy tudtam hogy origó vagy narancsnemzet lesz mint "bizonyíték":DD
júl. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ez a link lemaradt a kérdésből. Ez jobban illik a kérdéshez, mert részletesebben bemutatja, hogy milyen Magyar Péter.


https://www.youtube.com/watch?v=1acEZJ7lEMA

júl. 6. 15:55
 4/13 anonim ***** válasza:
40%
Én már elhiszem. Köszi az infót.
júl. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
24%
Én igen. Bár nem csak Magyart rühellem, hanem a teljes fideszt, de a hír kivételesen kácsa. 🦆 Háp... Háp...
júl. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%
50 iq-val én is elhinném, de sajnos nem születtem olyan messze a főúttól.
júl. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%

1-



""Nem unalmas már a propaganda? ""


Miért is?


Ha leírják M.P-ről az igazat hogy milyen is valójában és nem "simogatják" és nem nyalják a valagát akkor az már rögtön propaganda?????

júl. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
7# Már 5 hónapja írják az igazat és még csak barlangi troll nem volt a propaganda szerint. Van olyan hülye akit ez még érdekel/elhiszi?
júl. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
20%

8-


Én elhiszem M.P. összes hazugságát. Mert egy agyatlan szektás vagyok.

júl. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
A testőrök mellett megverte a férfias Jucust? 😅😅 Az még szépen elmondta,hogy micsoda diktatúrát alkottak, nehogy kapjon még egyet
júl. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!