Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Budapesten tényleg olyan...

Ha Budapesten tényleg olyan remek a munkaerőpiac mint a Rogán Művek terjeszti, miért van tele kéregetővel, lopott telefon árussal, parfümárussal, stb.?

Figyelt kérdés

Bécsben élek már 3 éve, fél év után most jövök haza a hosszú hétvégére rokon látogatóba, és ami Budapesten fogadott az maga a balkán mélye. Nem csak az hogy lepukkant, azt megszoktuk, de csak a belvárosban 3 kéregető jött oda, azokat leráztam. Aztán amikor kikerültem egy külvárosi buszmegállóba, ott 10 perc várakozás közben odajött hozzám még 2 kéregető, egy parfüm árus roma, meg egy lopott telefon árus kigyűrt, kopasz, tömzsi roma. És még engem k..va anyáztak amikor mondtam, hogy kösz de nem érdekel.

Azt gondoltam magamban, úúr isten, mekkora nyomorúságos balkán, de szar lehet itt élni. Pár óra alatt több szaralak szólított le mint amennyi Bécsben egy év alatt. Mert valami rejtélyes okból eredően a hanyatló Nyugaton egy utolsó török sem szorul rá arra hogy telefontolvajlásból és seftelésből éljen, mert azoknak is van rendes munkájuk, jó pénzért.


Mi történt Budapesttel, a Rogán propaganda koholmányai alapján egy jóléti, munkanélküliségtől mentes, isteni munkaerőpiaccal és munkaerőhiánnyal megáldott földi paradicsomával? Miért van ennyi iszonyú sok guberáló?


aug. 17. 14:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
72%

10#


Nincs ebben semmi furcsaság.

Az átlag irodai munkára sok a jelentkező.

Jelentkezik oda rengeteg bölcsész meg középfokú végzettségű is.



A kiemeltebb területeken, mint pénzügy, IT, egyes műszaki területek, már nem olyan sok.



Viszont a szakmunkásokért tényleg ölnek és a fizetésük már van ott, ahol egy diplomásé.Már, ha a klímaszerelőket, villanyszerelőket, burkolókat nézzük.

aug. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

#8 És 2016ban nem fidesz volt te iq bajnok? Pláne úgy vicces hogy te még forrást sem hoztál az állításodra.


Plusz a fidesz szándékosan elhallgatja ezen adatokat, csak annak a pár civil szervezetnek köszönhető, hogy egyàltalàn ennyit tudunk. De hàt nem is vàrtam többet egy jobbertől. Hozod a szellemileg alulmaradott szintet ami nàlatok elvàrt.

aug. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Pillanat: akiket felsoroltál, azok is dolgoznak, hisz ezek is munkák Mo.-n. Akkor végülis mi a kérdés?
aug. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
30%

Gyurcsány korszakban is BP tele volt:

kéregetőkkel,

lopott telefon árussal de akkoriban buta nyomo gombos telefon volt,

akkori népszerű márkás hamis parfüm árusok,

akkori népszerű márkás hamis ruhák árussal,

aug. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
72%

Szerinted hol lehet nagyobb sikerrel kéregetni, valamint lopott telefont és parfümöt árulni? Egy 2 milliós nagyvárosban vagy egy 10 000-res kisvárosban?


Ennyi ésszel hogy jutottál el Bécsig? :D

aug. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
De Bécsben miért nincsenek lopott telefon árusok? Miért van az hogy Budapesten nem is egy nap alatt, csak pár óra alatt, több csöves meg balkáni suttyó szaralak szólított le mint Bécsben egy egész esztendő alatt?
aug. 17. 16:36
 17/18 anonim ***** válasza:
73%

#16 Nem fidesztroll vagyok, de ez attól is függ milyen a jogszabályi környezet, mennyire veszi komolyan a rendôrsèg a munkáját, illetve hogy milyen környéken él az ember.


Ettől függetlenül objektív tény hogy nálunk több a hajléktalan mint Ausztriában. De az erőszakosan koldulók nem is csvesek szoktak lenni, azok a szerencsétlenek csak gubbasztanak és remélik hogy nem köt beléjük a közteres. Az agresszív lejmolósok általában csóró drogosok

aug. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
41%

"De Bécsben miért nincsenek lopott telefon árusok?"


Mert működik a rendőrség? Üdv a Balkánon. Legközelebb hazafelé állj meg a mosoni pihenőben és látni fogod egymástól 50 méterre a kamionosokat b@szogató NAVosokat és laptopot/telefont/parfümöt áruló kalapos romány cigányokat. Ez Magyarország, eddig is ilyen volt. :D

aug. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!