Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most mi ez a kötelező szűrőviz...

Most mi ez a kötelező szűrővizsgálat mizéria?

Figyelt kérdés

Én biztos hogy nem megyek ilyenekre...


Miért hoz le ilyen hülyeségeket a média?


aug. 11. 15:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
66%
Ami kötelező, az SOHA nem értünk van, ez alapszabály.
aug. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
74%
Mondjuk a világ kulturáltabb felén ez teljesen máshogy van. Ott általában választhatsz különböző egészségügyi szolgáltatási csomagok közül, és annak megfelelően fizeted a biztosítást. Ennek persze az is része, hogy a biztosító előír számodra -a választott csomagnak megfelelően- különböző szűrővizsgálatokat. És vagy elmész rá, vagy nem. A különbség ezek után a biztosítási díjon fog látszani, mert az utóbbi esetben az alapdíjnak a többszörösét fizeted...
aug. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
35%

Hagyd kedves 12-es, a kérdező toporzékolna a legjobban, ha életében egyszer végre felelős polgárként kellene viselkednie.

Nem is ez a célja. Szimplán kelet-európai bunkó, akinek ne mondják meg, de minden legyen ingyen.

aug. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Most is egy olyan kötelező szolgáltatásért fizetek amit nem is használok..


Fizetem a tb-t annak ellenére hogy nem is járok orvoshoz..

aug. 11. 17:05
 15/23 anonim ***** válasza:
35%

Mondjuk ez pont kontrapoduktív is lehet a vastagbélrák szűrésnél. De ezt már elmondták többször is.


Ha már vér van a székletben, és a kivizsgálás tényleg rákot mond, akkor ez már nagyrészt végstádiumú vastagbélrák. Ha meg nincs vér, akkor az emberünk boldogan felkiált, hogy hát akkor nincs is rákom, és NEM megy el kolonoszkópiára amit 45 éves kortól ajánlanak már külföldön. Ami egy hiba, hiszen az esetek egy jó részében a vastagbélráknál nincs vér a székletben.

Sakkmatt ahogyan mondani szokták. Az eredmény? Még több vastagbélrákos halál.

aug. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
77%
Kapkodnak, mert Magyar Péter rámutatott több hiányosságra, és most a fidesz próbál emberkedni, ami 14 év rezsim alatt nem jutott eszébe, most tömi be a jukakat, próbál jófiút játszani, mintha érdekelné, felfordulsz-e. A csaladi összege is változatlan a caaladbarat kormány nak, Magyar Péter ezt is mondta, erte orbán tusványosi szeánszán beszélt erről, de dátumot nem mondott,mert azt be kell tartani.
aug. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
84%

Mondjuk eléggé ellentmondásos, hogy a legtöbb embernek elveszik a kedvét a szimpla hétköznapi léttől, folyamatos bizonytalanságban tartják, folyamatosan hülyének nézik, újabb és újabb adókat, kiadásokat varrnak a nyakába az egyre több adóért, járulékért cserébe, aztán elkezdenék "babusgatni"...

Miért is kellene nekem minél hosszabb időt megélnem egy ilyen ganéjólban?!

Az én életem nem az állam tulajdona és elvárhatom havi 200 ezerért, hogy szóba álljon velem az "egészségügy", ha mégis rászánom magam arra, hogy betegyem a lábamat olyan lepratelepekre, amelyekbe a maradékai el vannak dugdosva! 2000 óta nem látott orvos - betegségből kifolyólag, - nehogy már ne várhassam el ezt annyi eü. járulékért, amennyire lehúznak folyamatosan, ha akarom, ha nem!

aug. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
78%

A székletmintában talált vér kimutatása alapján vastagbélrákra való szűrés ötlete tudjátok milyen régi????

Már a Fidesz 1998-2002 közötti kormányzása idején felmerült, amikor Mikola István volt az eü.miniszter! Azóta eltelt durván egy negyedszázad, abból az utolsó 14 évben a Fidesz kormányzott és eddig nem vezették be.

16-os jól írta, a Fidesz most próbálja azokat a lyukakat betömni, amit más (!) szóvá tesz.

aug. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
51%

6, Szoktam kapni értesítést. Ez nem beutaló.

7, Egyetértek. Menjünk el szűrésekre. De ahhoz az is kell, hogy 3 hónapnál hosszabb várakozási idő ne legyen. Azért nem megyünk bizonyos tünetekkel orvoshoz.

15, kolonoszkópia vizsgálatot ha altatásba végeznék, szerintem, aki részt venne ezen a vizsgálaton, sokkal többen lennének... ( volt hogy Pécsről Komlóra jöttek, mert altatásban csinálták ).

18, Úgy emlékszem 40 évvel ezelőtt is volt amikor a körzeti doki adott egy kis dobozkát, tettünk bele mintát, elküldtük.

aug. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Állítólag felmerült egy olyan forgatókönyv is hogy a jogosítvány hosszabbításhoz kötnék ezeket a vizsgálatokat.


Vagyis ahhoz hogy meg tudd hosszabbíttatni a jogsidat, el kell végeztetned ezeket a szűrővizsgálatokat is.

aug. 14. 16:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!