Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz? Hogy a...

Mit szóltok ahhoz? Hogy a kormány bevezeti az orvos látogatási jegyet,( aminek az ára 1000 Ft lesz, orvoslátogatások alkalmával).

Figyelt kérdés
Ezt ma olvastam a hírekben, de a rádió is bemondta. Én felháborítónak találom, bár az Orbán kormánnyal szemben teljesen tehetetlen a Magyar nép.Milyen megszorításokra kell még felkészülnünk? A tömegközlekedési járműveken már bevezették a 300Ft os helyjegy váltását, de minden tömegközlekedésre megfogja a kormány emelni a utazás költségeit egységesen, ha jók az információim, a jelenlegi viteldíj 35% át fogja jelenteni. Megvolt a keresetek emelése a kormányt ért embereknek, a többi le van sz*rva?! Mit akar elérni a kormányunk?
aug. 11. 13:49
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Ez gyakorlatban nem igaz így.Sajnos más a leírás, és más a gyakorlat. Pl tudomásom van olyanról is, hogy megyei járatokon is kiadják a helyjegyeket, pedig azokra a járatokra nem érvényes a rendelet.
aug. 11. 19:07
 22/28 anonim ***** válasza:

Pl hol?

Én még ilyennel nem találkoztam.

aug. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Pl Debrecen Nyíregyháza fordáról halottam.
aug. 11. 20:28
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig nem mutattad meg, hogy hol van az a hír, amelyikben az orvoslátogatási jegyről olvastál. És melyik rádióadón, mikor beszéltek erről, mert a rádióadóknak szokott lenni netes hangarchívumuk.

Biztosan nem igaz, mert a Nyugati Fény, Telex stb. már öles betűkkel és száz felkiáltójellel írná.

aug. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

24-re:

Én a telex.hu, 24.hu oldalakat és a Blikk internetes oldalát szoktam nézni napi szinten. Kizártnak tartom, hogy egy ilyen hírt ne tenne közzé mindegyik azonnal, a lehető legfeltűnőbben.

aug. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Az 1000 forint csak az alapdíj lesz. Utánna minden megkezdett perc 100 forint. Tehát egy 1 orás vizsgálat 6000 lesz plusz a felhasznált eszközök.
aug. 12. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

#26

Ez a Fidesznek végzetes lenne.

A rengeteg nyugdíjas, akik orvostól orvosig járnak, ők azok akik ki teszik a szavazó táboruk nagyját, el pártolna tőlük.

Nyilván a fanatikusok nem, de lenne bőven szavazat vesztés, megéreznék odafent.

aug. 12. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
A Fideszt nem érdekli már semmi. Hiszen Orbán megmondta hogy tönkreteszi ezt az országot úgy hogy ezer év is kevés lesz helyrehozni.Ezt még akkor mondta Orbán amikor elvesztette az első kormányzását. Mi történik? Teljesen tönkre tették ezt az országot, Egy rendőr irányítása alatt van az egészségügy, az oktatás a rendőrség stb. És totális romokban vannak. Ez nem elég bizonyíték?
aug. 12. 11:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!