Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz? Hogy a...

Mit szóltok ahhoz? Hogy a kormány bevezeti az orvos látogatási jegyet,( aminek az ára 1000 Ft lesz, orvoslátogatások alkalmával).

Figyelt kérdés
Ezt ma olvastam a hírekben, de a rádió is bemondta. Én felháborítónak találom, bár az Orbán kormánnyal szemben teljesen tehetetlen a Magyar nép.Milyen megszorításokra kell még felkészülnünk? A tömegközlekedési járműveken már bevezették a 300Ft os helyjegy váltását, de minden tömegközlekedésre megfogja a kormány emelni a utazás költségeit egységesen, ha jók az információim, a jelenlegi viteldíj 35% át fogja jelenteni. Megvolt a keresetek emelése a kormányt ért embereknek, a többi le van sz*rva?! Mit akar elérni a kormányunk?
aug. 11. 13:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
88%
Mindent megtehet, amíg teszetosza emberek alkotják a társadalmat, akik nem állnak ki magukért.
aug. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
88%
nem probléma, 26ban újra megszavazzák őket újabb 4 évre.
aug. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez akkor olyasmi lesz mint a vizit díj a Gyurcsány kormány ideje alatt?

Amit annyira sérelmeztek már akkor is az emberek és a Fidesz is ellenezte és ígérte hogy az ő kormányzásuk alatt nem lesz ilyen?

aug. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

1. Teljesen igazad van. Addig csinálhatják, amíg azt nem mondjuk, hogy: Eddig, nincs tovább!

Már rég a talpukra kellett volna kötni az utilaput, hiszen ők a mi alkalmazottaink elvileg. S nem az az egyetlen ok, ami most a kérdésben szerepel.

aug. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
85%
Mi pontosan a forrás????
aug. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
81%

Egy egészséges mentalitású társadalom régesrég kivetette volna magából ezeket.

De a fejétől bűzlik a hal.

aug. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
93%
Nem hallottam róla. Rákerestem, semmi ilyet nem találtam. Amíg nem csatolsz hivatalos forrást, addig ez csak álhír és rágalom.
aug. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
51%

"A tömegközlekedési járműveken már bevezették a 300Ft os helyjegy váltását"


Én még erről se hallottam, pedig a nyáron is vonatoztam, helyi járatokat rendszeresen használok.


Mindkét állításodat támaszd alá forrásokkal, különben kénytelen vagyok hazugságnak tekinteni őket.

Függetlenül attól, hogy abszolút ellenzéki beállítottságú vagyok és az Orbán-kormányról minden disznóságot el tudok képzelni.

aug. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
79%
Forrást tudnál csatolni?
aug. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
10%
Csórók vagytok az a ti bajotok
aug. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!