Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz? Hogy a...

Mit szóltok ahhoz? Hogy a kormány bevezeti az orvos látogatási jegyet,( aminek az ára 1000 Ft lesz, orvoslátogatások alkalmával).

Figyelt kérdés
Ezt ma olvastam a hírekben, de a rádió is bemondta. Én felháborítónak találom, bár az Orbán kormánnyal szemben teljesen tehetetlen a Magyar nép.Milyen megszorításokra kell még felkészülnünk? A tömegközlekedési járműveken már bevezették a 300Ft os helyjegy váltását, de minden tömegközlekedésre megfogja a kormány emelni a utazás költségeit egységesen, ha jók az információim, a jelenlegi viteldíj 35% át fogja jelenteni. Megvolt a keresetek emelése a kormányt ért embereknek, a többi le van sz*rva?! Mit akar elérni a kormányunk?
aug. 11. 13:49
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Látom, megint idevergődött egy idióta sznob!



Mondjuk azt nem tudom, a tömegközlekedésben hogy is tervezik kontroll alatt tartani ezt. Elvileg ez már érvényben van, mégsem találkoztam vele egyszer sem.

Kacsa szagot érzek.

aug. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Azért én egy hiteles forrást kérnék...


A tömegközlekedéssel kapcsolatban meg ilyen formán baromságokat írsz.

Vannak helyjegyköteles vonatok, amikre eddig is kellett helyjegyet venni, sőt, némely szakaszokon még kedvezőbbek is lettek a feltételek. Konkrétan az intercityken kell másodosztályon elővételben 650, aznap váltva 990 forintos helyjegy. (Első osztályon 1000 forint különbözeti díjat is kell fizetni, prémium osztályon ez 2000 forint. De ez is mindig így volt, hogy az első osztály drágább.) Kivételt képeznek a helyjegymentes szakaszok, pl. Sopron-Győr és Sopron-Szombathely.

Az expresszvonatokon ez az összeg 300 forint.

A buszokat illetően meg OPCIONÁLISAN lehet helyjegyet váltani némely távolsági járaton. Tehát ha akarsz, akkor veszel, de ha nem, akkor nem. És egyébként el lett törölve az eddig kötelező kiegészítő jegy is...

aug. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Csak sajnálni tudom a kérdezőt, hogy ennyire semmilyen élete sincs, hogy arra használja a drága energiáját figyelemfelkeltés gyanánt, hogy ide kamukérdéseket ír ki. Így legalább valaki figyel rá egy kicsit, mert egyébként a kutya nem kíváncsi rá.
aug. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Ezt már gyurcsány is kitalálta, akkor 400 ft. volt. de a fidesz porig alázta miatta.

Amúgy van értelme, legalább kiszűr sok feleslegesen orvoshoz járót.

aug. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

#15


Kik mennek feleslegesen orvoshoz? Sok van belőlük? Ilyen tényleg van?

aug. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
A Gyurcsány a 300 forintos vizitdijba bukott bele. A fidesz belebukik -e ?
aug. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

[link]


Az orvos látogatási díjról a rádióban is hallottam,de egy szakorvos is beszélt erről, mondta akinek a TAJ kártyáját felhasználják azoknak kell fizetni majd ezt a díjat, talán 2025. január 01- napjától. Romokban az egészségügy, a szakorvos bérét még nem rendezte a kormány, talán most erre sok kerülhet.Ha már ezt tudják az orvosok akkor valami már készülőbe lehet.

Arra kinek milyen alternatívája van, hogy hogyan is zavarjuk el ezt a kormányt? Már bebetonozta magát, rendőrség, honvédség, ügyészség, bíróság Orbán kezében van már. Ismert az is hogy a választások csalásokkal történnek, Rogán vezérletével, még sincs ez ellen semmi. A jelen ellenzék nem akart, és nem is akar kormányváltást, neki ez jó, neki a Fidesz teleteszi a zsebeiket, amiért hallgat. Egy színjáték ami folyik hazánkban a politikában. Gyurcsányt is és az ellenzéket is Orbán utasítja, mikor mit tegyenek. Sajnos azt csinálhat a Fidesz ebben a helyzetben amit akar. Ha azt mondja holnap 10000 embert meg kell gyilkolni ezt a kórházakban végrehajtják, Az egészségügyben is az van amit Pintér akar, ellene semmi hatásosság nincs. Ilyen ellenzék mellett nem is csoda.

aug. 11. 17:29
 18/28 anonim ***** válasza:

" [link]

Legalább olvastad volna el a cikket...

Vagy ha elolvastad, akkor próbáltad volna értelmezni...

Én is utálom a csüngőhasút, de ettől még nem kéne álhíreket terjeszteni.

aug. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Mi az álhír? Másold már ki!
aug. 11. 18:56
 20/28 anonim ***** válasza:

"A cég ígérete az, hogy nem lesz kötelező a helyjegy megváltása, de a frekventált járatokon fontos lesz, mert akinek nincs helyjegye, az csak a szabadon maradt üléseken utazhat."


Tehát NEM KÖTELEZŐ!!!


Értelmezni is tudni kéne a leírtakat!

aug. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!