Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szégyenteljes mindenkori...

A szégyenteljes mindenkori magyar politika miatt, mikor leszünk már teljesen földönfutók? Nektek nincs elegetek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 04:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

12:34-es vagyok, vicces, hogy így lepontoztatok. Én az ismeretségi körömben igenis azt látom, hogy aki ésszel csinálja az életét, annak semmi baja. Ésszel alatt azt értem, hogy azt tanul, amihez van affinitása, és ha már egyetemre jár, akkor képzi magát, munkatapasztalatot szerez diákként, eljár versenyekre, konferenciákra, így mire meglesz a diplomája, már szinte tuti, hogy van néhány hely, ahová tárt karokkal várják. Aki meg valahogy letette a diplomát, de igazán semmit nem tett a boldogulása érdekében, az sír, hogy nincs munka.

Na meg a kedvenc, hogy vidéken nincs munka.. lehet, de nem vagyunk a középkorban, hogy ne lenne szabad költözés. Én is elköltöztem otthonról, mert tudtam, hogy ott nincs esélyem, és már több barátom is így tett. Odament, ahol van munka. A párom is másik városba jár dolgozni. Az anyám is most tervezi, hogy költözik, mert kérdésessé vált, hogy megtartják-e a munkahelyén. Mindent meg lehet oldani, csak akarni kell.


Nem akarásnak pedig nyögés a vége - ezt kellene végre elismerni.

2010. nov. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!