Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szégyenteljes mindenkori...

A szégyenteljes mindenkori magyar politika miatt, mikor leszünk már teljesen földönfutók? Nektek nincs elegetek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 04:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Hamarosan, hisz az eredeti célja.
2010. nov. 2. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Majd a rezsim eldönti :D.
2010. nov. 2. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Egy-két év múlva,ahogy most alakul. Az emberek egyharmada még gazdagabb lesz,a többi pedig csúszik lefelé. Erre jó a 2/3-os többség.
2010. nov. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
A lehetőség adott: csináld jobban!
2010. nov. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
Nem a politikusokkal van itt gond hanem a magyar társadalommal.
2010. nov. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"A szégyenteljes mindenkori magyar politika"


Nyávogás. Minden országban van egy réteg, amelyik azon nyávog, hogy "a politika" ilyen-olyan-amolyan rossz. Ugyan megmondani nem tudják, hogy mit csinálnának jobban és hogyan, de azért panaszkodnak. Buta emberek szokása ez a fajta nyafogás, buta embereké, akik a kudarcaikat a "rossz világ"-ra fogják.


"mikor leszünk már teljesen földönfutók?"


Vannak, akik most is teljesen földönfutók, sőt, voltak földönfutók 10, 100 és 1000 éve is. Mindenki nem szokott az lenni, és belátható időn belül nem is lesz az. Dolgozni kell, nem nyafizni.

2010. nov. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ma 07:43


Te része vagy a magyar társadalomnak?

2010. nov. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Nekem nincs :)

Ugyanis az állásom nem a politikától függ, hanem a képzettségemől és a munkamorálomtól. Nagy ívben teszek rá, mit csinál a politika.

2010. nov. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
14%
Na igen, a magyarok elég nagy része várja a sültgalambot, mert ezt tanulták az "ősöktől". Lehet elégedetlenkedni, de ez így van. Nem, nem csak a munkanélküliség. Saját bőrömön és környezetemen érzem és tapasztalom, hogy aki AKAR az tud dolgozni. Igaz, ezért sokat kell tűrni, kompromisszumokat kell kötni, esetleg fel kell adni kényelmi dolgokat. De hogy földönfutóvá pédául én mikor leszek? Ha rajtam múlik (és leginkább rajtam múlik) akkor soha. Ha a hazudozó-megszorító továbbképzett neoliberális exkomcsik alatt nem lettem azzá, akkor túlélek bármit. Csak azokat mégegyszer ne. Inkább a diktatúra, ha már annyira azt szeretnétek.
2010. nov. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A sok észosztó is lehet bármikor földönfutó! Nagyon sokan dolgoznának,még diplomával is, de nincsen hol. Lehet,hogy Pesten vagy nagyvárosban van munka, de vidéken nincs! Ez nem óhaj kérdése csupán.
2010. nov. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!