Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Helyre lehet hozni, amit a...

Helyre lehet hozni, amit a Fidesz csinál 14 éve?

Figyelt kérdés

aug. 9. 20:19
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
35%
hát igen, egyetértek a #2-essel, én is Dublinba vagyok már, ehhez nem lesz meg semmi, hogy jobb legyen bármikor is, én sem teszek már erre semmit
aug. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
0%
Minden gazdasági kárt rendbe lehet hozni megfelelő kormányzással és szakember gárdávval.Nyilván idő,de nem lehetetlenség
aug. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
53%
Bírom amikor a narancskárosultak kétségbeesetten tagadják a valóságot.
aug. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
44%
Hogy kik vannak kétségbeesve, és hogy mi a valóság, arról lehetne vitatkozni, de az ilyenekkel teljesen felesleges.
aug. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
0%
Egy évtized alatt biztos.
aug. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
59%
nem és demokratikus úton nem is lehet őket leváltani, hazudhat erről magyar peter akármit
aug. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 Szervizmérnök úr ***** válasza:
81%

Sokat elárul a balliberálisok gyermeki színvonaláról, bárhol van egy politikamentes szakmai kérdés, oda neki be kell böfögni:

- Mészáros megvette.

- A pocakos.

- A potrohos.

Holott a kutya se kérdezte.

Mint ahogy hölgytársaságban sem illik autószerelésről beszélni, politikai nézetekkel sem illik betolakodni, másokra ráerőltetni az ő köpködéseit.

De ez nekik magas, szerintem azért is szelektálódtak perifériára a politikai evolúcióban, Magyarország területén.

aug. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
42%
Ha mától megszűnne a korrupció és minden politikus tudná, hogyha csal, lop, hazudik akkor levágják a végtagjait akkor helyre lehetne hozni.
aug. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 Szervizmérnök úr ***** válasza:

39.

Erről beszéltem, nem vagy képes szöveget értelmezni sem.

Ez itt nyilván egy politikai szekció, vak is látja (ez is jellemző, ennyire hülyének nézni a másikat, mert önmagából indul ki a balliberális).

Kicsit bonyolultabb egy szólánc, máris nem érted. Tehát:


Láttam a témában ezeket az alacsony szintű sértegetéseket, ennek kapcsán próbáltam érzékeltetni, hogy a balliberálisoknak semmi oka a fölényeskedésre. Mert annyi intelligenciájuk sincs, hogy valamilyen szakmai (számítógépes, villanyszerelős, elektronikai, bármi), nem ugatunk bele a politikai nézeteinkkel, ahol arra pont nem kíváncsi mindenki / senki.

aug. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%
Lehet úgy jobb lenne a kérdés, hogy van e olyan politikai párt ma Magyarországon amelynek az a szándéka, hogy helyre hozza azt amit a Fidesz elrontott a 14 év alatt?
aug. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!