Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Helyre lehet hozni, amit a...

Helyre lehet hozni, amit a Fidesz csinál 14 éve?

Figyelt kérdés

aug. 9. 20:19
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Azt se lehet helyrehozni, amit Kádár csinált
Azt se lehet helyrehozni, amit 90 óta csinálnak a kormánypártiak
30 szavazat
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
77%
Sok idő alatt biztos... :D
aug. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
55%
Nemhiszem. Olyan szintű emberállomány veszteségünk van itt, 10 év alatt, annyi ember ment el innen és annyian haltak meg értelmetlenül és annyi gyerek nem született meg, hogy nem hiszem, hogy van politikus, aki ezt meg tudná forditani.
aug. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
39%
Ha nem, akkor marad minden így, nyilván valóan rosszul. De mi van ha igen? Szerintem megér egy próbát. 2026-ban esélyt kell neki adni
aug. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
37%
2es vagyok, valahol olvastam, hogy olyan állapotban van az ország, mintha háborúban állnánk és a 2. VH alatt volt ilyen szintű népességfogyás, ezt nagyon tudom adni.
aug. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
18%
Mégis mit kéne helyrehozni?
aug. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
43%
5, azt, hogy már a sokadik generációt zavarjátok ki az országból, szó szerint, akinek nincs gyomra arra a gyűlöletcunamira, amit itt a magyar kormány és médiája lefolytat, nap, mint nap, akinek egyetlen egy grammnyi kritikája is van a vezetéssel szemben, aki egy picit is más értékekben gondolkodik, mint a magyar politika, azt mindenki küldi kifelé külföldre és megyünk is, mi mind.
aug. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
50%

#6

Magyarországon a térségben kifejezetten alacsony a külföldre vándoroltak aránya.

Úgy látom a szomszédos bezzegorszagokból több ember lett elzavarva.

[link]

aug. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
46%
Igen, de nem 2 hét alatt.
aug. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
33%

7, nyilván ezért kell 500.000 migránst behozni külföldről, nyilván ezért.

csak Angliában, csak a Brexit után 200.000 magyar kért letelepedési engedélyt, csak Angliában.

aug. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
35%

#9

Nem ezért, annak más oka van.

aug. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!