Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Helyre lehet hozni, amit a...

Helyre lehet hozni, amit a Fidesz csinál 14 éve?

Figyelt kérdés

aug. 9. 20:19
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
52%
20, nem én erölködöm, az összes gazdasági ember beszél arról, hogy milyen szakemberhiány van az országban, folyamatosan, mindenki arról beszél, hogy nem talál megfelelő embert a munkára és egyébként a tavalyi népszámlálási adatok és TAJ regisztrációk is ezt igazolják vissza, nekem mindegy, mert én már nem fogok Magyarországon élni és dolgozni még egyszer, engem sikeresen elzavart a rendszer, de a következő generációknak ez fájni fog, nem kicsit, nagyon.
aug. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
31%

#19

"Szokás szerint mellé beszélsz. elkurcsány nem volt jó miniszterelnök de nem adósította el az országot a civilizált világgal ellenséges kínának"

Gyurcsány sokkal jobban eladósitotta az országot az IMF hitellel, mint amennyire Orbán kínai és orosz hitelkkel együtt valaha is fogja.


"nem volt gyűlölet propaganda amitől olyan primitív lények jöttek létre mint te."

Te fröcsögsz, és személyeskedsz, mégis én rám fogod, hogy gyűlölet propganda vezérel? Mondd, ki ellen volt itt gyűlölködő megnyilvánulásom?

aug. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
38%

#21

"az összes gazdasági ember beszél arról, hogy milyen szakemberhiány van az országban, folyamatosan"

Jóformán mindenhol szakemberhiány van Európában. Szakembehiány meg azért van, mert túl sok munkahely jött létre, már nagyobb az ipar, mint azt a lakosságszám el tud látni.

aug. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
42%
Isten ments. Ismerjük már az ilyen "helyrehozást".
aug. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
40%
#19 Gyűlölet propaganda volt már akkor is sajnos. Legfeljebb te nem voltál az alanya, és ezért föl sem tűnt.
aug. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
77%
A helyrehozás sokkal több időt vesz igénybe, mint a pusztítás, károkozás.
aug. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
34%
Tehát, megállapithatjuk a mai este után, hogy az, ami az országban történik, amilyen állapotban van ma a gazdaság, azért a kormány abszolúte nem felelős és nincs elhibázott, megbukott politika, hiszen, mindenhol másol, ami van, az mégúgyse rosszabb... bár érteném, hogy akkor, miért van egyáltalán kormánya egy országnak.
aug. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 D-Mano ***** válasza:
0%
Tudom, ezen az oldalon a többség Horthy-fóbiás, de a Horthy korszak a példa rá, hogy egy Trianon után is fel lehet virágoztatni az országot. Csak a megfelelő vezetők kellenek hozzá és a megfelelő hozzáállás a nép részéről. Ha ez meglenne, akkor helyre lehetne hozni az országot. Csak sajnos most ebből a 2 tényezőből 1 sincs meg, sőt nagyon távol állunk attól, hogy azok meglegyenek.
aug. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
27%

#28 Megint ott a gond, hoyg rossz helyen állsz amikor a kiinduló pontot meghatározod.

Helyre lehet állítani a kárt amit egy rossz kormányzás okoz, nem mindent és nem rövid idő alatt, de lehetséges.

Csak nem később kell ezt megtenni, hanem MOST ez történik éppen.

Vannak megfelelő vezetők hozzá - ők állnak az ország élén jelenleg és a nép részéről is van megfelelő hozzáállás - ezért nem tudtatok visszakerülni kormányra 2010 óta.

Akkor, 2010-ben döntöttek a magyar választók és olyan vezetést választottak amelyik képes jobban csinálni, mint a korábbi kormányon levők. Ki is tartanak mellettük, ezért vannak negyedszerre kormányon.

Itt nem helyrehozni kell azt amit ez a kormányzat csinált, te azt szeretnéd ha vissza lehetne csinálni és megint olyan sz@r lenne minden amint az volt 2010 előtt, amivel szépen minket is ugyanolyan helyzetbe vinnének, mint amit tettek a britekkel, franciákkal, németekkel, svédekkel és a többivel.

aug. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
0%
30-40 év alatt talán.
aug. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!