Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Puzsér megérdemelte a...

Ha a Puzsér megérdemelte a pofont akkor Bayer mit érdemelne?

Figyelt kérdés
Én egy kicsit értetlenül állok a dolog előtt mert a Bayer sokkal mocskosabb aljasabb dolgokat állít másokról de akik helyeselik Puzsér pofánvágását azoknak valahogy azzal semmi problémája nincsen hogy Bayer kiket mocskol. Vagy az "jó helyre megy?"
aug. 9. 15:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
53%
Innentől járhat a pofon a narancskomcsi gerincteleneknek is :)
aug. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

"puzsér tanár volt, de onnan kitették mert már ott se tudott viselkedni."


Na ha ilyen jól tájékozott vagy áruld már el mit csinált tanárként hogy kirakták? Hogy "nem tudott viselkedni"?

aug. 9. 20:43
 13/21 A kérdező kommentje:
Úgy érted oda piszkított ahol enni kapott?
aug. 9. 20:44
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
"Puzsér megemlítette, hogy konfliktusa volt az iskola vezetésével amiatt, hogy a tankönyv helyett az aktuális témákhoz kapcsolódó filmekkel akart társadalomismeretet tanítani."
aug. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

"Puzsér megemlítette, hogy konfliktusa volt az iskola vezetésével amiatt, hogy a tankönyv helyett az aktuális témákhoz kapcsolódó filmekkel akart társadalomismeretet tanítani"


És ezzel az a bajod hogy szerinted jobb inkabb a tananyag ami a tankönyvben van vagy önmagában az hogy miért jutott eszébe eltérni a szent tantervtől?

aug. 10. 08:37
 16/21 anonim ***** válasza:
0%

nekem nem bajom, ezt beszéld meg az iskolavezetéssel akik nem hosszabbították meg a munkaszerződését.

ha kicsi eszed lenne, tudhatnád hogy egy tanárnak van egy tanterv ami szerint mennie kell és meg van szabva miből tanítson.

az hogy ő filmezett tanítás helyett, gondolom jelenti azt hogy nem a leírás szerint végzi el a munkáját, ami nem tetszett az iskolavezetésnek.

ha te is a munkahelyeden nem azt csinálod ami a munkaleírásod szerint van, nem fogják tolerálni a főnökeid.

hangsúlyozom még egyszer, ne nekem nyavalyogj erről hanem a kelenföldi iskolavezetésnek.

évente más-más munkája volt, nem kifejezetten a megbízható munkavállalóként lehetne jellemezni.

aug. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

"ha kicsi eszed lenne, tudhatnád hogy egy tanárnak van egy tanterv ami szerint mennie kell és meg van szabva miből tanítson."


"Apa kezdődik" :D


Ha már az észnél tartunk, ahhoz mennyi ész kell hogy a kérdésemből kiderüljön számodra hogy tudom mi az a tanterv és hogyan működik hiszen azért kérdeztem hogy "eltérni a szent tantervtől?". Szóval nem értem mivel szolgálok rá az arroganciádra de ám legyen :D


"az hogy ő filmezett tanítás helyett, gondolom jelenti azt hogy nem a leírás szerint végzi el a munkáját, ami nem tetszett az iskolavezetésnek.

ha te is a munkahelyeden nem azt csinálod ami a munkaleírásod szerint van, nem fogják tolerálni a főnökeid.


hangsúlyozom még egyszer, ne nekem nyavalyogj erről hanem a kelenföldi iskolavezetésnek.


évente más-más munkája volt, nem kifejezetten a megbízható munkavállalóként lehetne jellemezni."


Tehát akkor te azzal érvelsz hogy eltért a tantervtől, nem értem hogy az asszonykodás helyett miért nem tudtad simán ezt leírni.

aug. 10. 09:35
 18/21 anonim ***** válasza:
0%

nem úgy tűnik hogy tudod.

"nem értem hogy az asszonykodás helyett miért nem tudtad simán ezt leírni."

talán mert nem sikerült felfognod?

de egy puzsér fantól mit is várunk...

aug. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

"nem úgy tűnik hogy tudod."


Hát ha leírom hogy valaki "eltért a tantervtől" akkor milyen agymutatvánnyal győzöd meg magad hogy én nem értem?

Nekem nagyon úgy tűnik hogy csak kötekedni szeretnél mert erre áll fel.

aug. 10. 10:10
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

akkor olvasgasd el többször, ne az én bajom legyen hogy nem tudsz értelmezni.

"kötekedni szeretnél mert erre áll fel"

még mindig jobb mint neked puzsérra 😂

aug. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!