Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok Azahriah Majkáró...

Mit gondoltok Azahriah Majkáról alkotott véleményéről?

Figyelt kérdés

A Puzsér-Ábrahám vitában Majka az erőszakoskodó Ábrahám mellett állt ki, erre reagált Azahriah:

„Az a tény, hogy Majka ezeket a közszereplőket megvédi, gyakorlatilag megerősíti a NER puszta létét, propagandistái munkáját és értékrendjük helyességét.”


„Bár ehhez némi intelligencia is kellene. Bár az neki sose volt, hiszen mindig helyezkedésben és érdekei pénzre váltásában volt tehetséges. És ha mással nem is, ezzel tökéletesen illeszkedik a NER-hez és amit képviselnek.”


Érdekes, hogy ezt így ki merte mondani, hiszen ezzel sok Majka rajongót veszíthetett a rajongói közül. Mindenesetre számomra meglepő, hogy Azahriah magától képes ilyen összefüggésekben is értelmezni a dolgokat.



júl. 24. 16:35
A kérdező szavazást indított:
Egyetértek Azahriah-val, Majka egy suttyó érdekember volt mindig is, most pedig egyre inkább a fideszhez dörgölőzik.
Félig értek egyet csak Azahriah-val, az igaz, hogy Majka suttyó érdekember, de a helyezkedéshez intelligencia is kell.
Nem értek egyet Azahriah-val, Majka nemcsak intelligens, de egy igazi életművész is és a fidesztől is távol áll.
Egyik sem igaz, megírom a véleményem.
32 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
58%

Azariah meg az intelligencia a 8 általánosával.


Két cigány szidja egymást, semmi látnivaló.

júl. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
28%
azaria sátánista. Egy ilyen gonosz életszemléletet követő "ember" ne alkosson véleményt.
júl. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
14%
Ez valóban Azahriah saját véleménye, vagy diktálták neki? A balliberális influenszerek között nincs hálózat?
júl. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
3# bár én a te szemléletedben vaószínűleg a balliberálisokhoz tartozok (egyébként nem) de nekem is gyanús, hogy esetleg ezek nem Azahriah saját gondolatai.
júl. 24. 16:47
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
Hol mondta vagy írta ezt?
júl. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
35%

Ja közbe megtaláltam insta sztoriban. Tökéletesen látható hogy ki van vágva egy facebook hozzászólás vagy valami ilyesmi. Nem ő írta, maximum egyetért vele.

Egyébként azi nem hülye gyerek, intelligens srác, csak ezt sok irigye nem képes belátni.

júl. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Instagramon, de mivel nekem nincs, ezért csak az erről szóló cikket tudom linkelni:

[link]

júl. 24. 16:54
 8/20 anonim ***** válasza:
20%
Azahriah véleménye egyezik a telex véleményével, ez engem nem érdekel, hogy Azahriah kivel van egy véleményen. Sőt még a saját véleménye sem érdekelne.
júl. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
39%
Ezek az Azariah meg celeb kerdesek biztos politikai jelleguek? Barmilyen?
júl. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
60%
Igaza van, egy suttyó a majka
júl. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!