Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem adtok egy esélyt...

Miért nem adtok egy esélyt 25-ban a Mi Hazánk pártnak? Nekik van a legjobb programjuk

Figyelt kérdés
aug. 7. 11:01
1 2 3 4 5 6
 51/54 VP44 ***** válasza:
63%

Ne haragudj, de tényleg nem tudom megérteni, hogy a magyar beszédet nem érted meg, vagy annyire beleélted magad a dogmátokba, hogy egyszerűen a szektás tuadotd miatt nem tudsz gondolkodni, csak valami skatulyát rámhúzni amiből valahogy csak kilóg a kezem is, lábam is, meg a fejem is.


Akkor fussunk neki mégegyszer. Onnan veszem a bátorságot, hogy lenácizzalak, hogy a MI HAZÁNK RENDEZVÉNYEIN KÉPEK TUCATJAI BIZONYÍTJÁK, HOGY A KARLENDÍTÉS BEVETT SZOKÁS, A VEZETŐITEK PEDIG NEM ÍTÉLIK EL. Azt mondják rám Tisza szavazóként, hogy MP szektás vagyok, ha egy TISZA rendezvényen valaki náci karlendítést csinálna és a vezetősége ezt nem ítélné el soha az életben nem szavaznék rájuk többet. Nektek ezek szerint ez nem egy fontos szempont ráadásul ne legyünk már álnaívak, vidéki kisvárosban élek, a szomszéd település vezetője a MÖM volt elnöke, rengeteg itt a kisebbségi pontosan tudom, hogy a fajgyűlölet összeköt titeket (nem eltagadva, hogy a cigánysággal komoly problémák vannak) és minden hozzászólásoddal bizonyítod, hogy a többi kisebbség üldözése ugyanúgy összeköt titeket.


A két példádra tényleg nem tudok mit mondani. Amit csinálsz úgy hívják szalmabáb érvelés, a lényege az, hogy olyan dolgokat próbálsz a számba adni amit én soha nem mondtam, így validabbnak állítani be a saját érveidet. IGEN ABERRÁLT DOLOG, NEM SZERINTEM SE KÉNE EBBŐL CIKKET ÍRNI. Ettől függetlenül fogalmam nincs miért foglalkozik ezzel érdemben egy egészséges lelkületű felnőtt férfi. Ez nem olyan, mint amikor Vitya milliárdokat lop el az államkasszából és ez miatt a sérves anyám egy klíma nélküli kórteremben fekszik, semmilyen szinten nem érint, hogy valamelyik aberrált hogy tesz kárt magában és semmi esetre sem említhető egy lapon azzal, hogy miért kéne zavarjon ha két felnőtt azonosnemű együtt akar élni.

Te generálod ezeket a cikkeket, mert te vagy az olvasóközönsége, ha nem olvasnád el, senki nem írná meg, mert senkit nem érdekelne.


Akkor mégiscsk igazi apa vagyok, nem kell a facebook link?

aug. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 VP44 ***** válasza:
"Értelmetlen továbbá a hazugságaid után takarítanom. Legjobbakat!" Mégegyszer mondom, én nem rejtőzködöm álprofil mögött, nem a Mi Hazánk ellensége vagyok aki csak a háttérhatalaomban létezik. Bármikor bárkinek igazolom minden mondatom egy facebook linkel
aug. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:

Még egy utolsó gondolat ami kimaradt.

Mindenért náciveszélyt kiáltasz.

miközben nem a nácik miatt van összeomló társadalmi és gazdasági krízis, hanem pont miattatok, nagyon "progressive" liberálisok miatt!

A közbiztonság félelmetesen megromlott. Ide be se kell hívni másik kultúrkörből érkezőket, a hazai cigányság bőven betölti ezt a pozíciót.Majdnem minden napra jut már egy cigányok által elkövetett, garázdaság, rablás, erőszakos büncselekmény. Ez most friss:

[link]

Több országban is Német/francia/Svéd sohasem látott méreteket öltött az életellenes büncselekmények száma. 100-99 esetben ahmed és rokonai az elkövetők. Az az egy eset, amikor elkeseredésében a nyomorult polgár fegyvert ragad és lemegy az utcára lelöni párat viszont előszeretettel kapjátok fel, náciveszélyt kiabálva! 100ból 1x amit pont az a kilátástalanság hivott életbe amit ti okoztatok!

A leélt szociális háló, adok milliárdjai folynak el ingyen támogatásra, miközben a legtöbb analfabéta, munkára nem fogható, és amugy sem akar dolgozni.

Ezért van leélve az egészségügy is. Ezért nehéz manapság képzett munkaerőt találni, mert a hazai piac védelme helyett mindenki kiözönlött. És még mindig nácizol!

Akkor is nácizol mikor a hozzád hasonlo lecsúszott alakok droghoz nyulnak mert nem birják elviselni azt a valóságot amit okoztak. Tudatmódosító kell! Legalizaljuk csak a füvet...igy is tele vannak a közterek drogosokkal, meg a mocskukkal! De te akkor is nácizol!

Nácizol hangosan, mikor a filmekben, vezető pozíciókba olyan lmbtq tagokat tesznek, akik tehetségtelenek, de teljesulnie kell egy kvótának mert megálmodtatok egy lehetetlent arról hogy a nyulat, és a menyétet egy ketrecbe zárjuk.Hogy minden kissebség majd kéz a kézenfogva eléldegél, de úgy hogy nem megy a másik kárára.

Nácizz még egy kört, az utolsó fehérbőrű emberért is aki szót emelt ellenetek!

aug. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 VP44 ***** válasza:

Bár egyetlen kérdésemre se válaszoltál és többszöri kérésemre se írtad le egyszer sem, hogy szerinted mi a vélelmezett ideológiám és bár szóba se került egyszer sem, de kaptam tőled még egy stigmát. Mostmár migráns barát is lettem, köszönöm szalmabáb uraság.


Sz.pás, hogy nem. Sz.pás, hogy egy olyan Monor nevű városban nőttem fel amit egy eltévedt német képviselő úgy jellemzett, mikor egy telepre betévedt (ettől 1 kilóméterre laktam), hogy azt hitte ilyen állapotok csak Afrikában léteznek. Minket iskolában vert a nálunk több évvel idősebb kisebbség, a telephelyünkről rendszeresen loptak aksikat és gázolajat. Életem első szavazatát a Jobbik-ra adtam le. Migráns kérdésben egy az egyben a Fidesz álláspontján voltam és vagyok. A Fidesz az orosz és kína barát hülyeségeit leszámítva ideológiailag nem is áll messze tőlem, de a lopások, mutyik, gazdaság helyzete 1000 másik ok miatt vállalhatatlan.


A Jobbikkal ellentétben aki a cigányproblémára a figyelmet felhívta, viszont a Mi Hazánk már nyíltan fasisztaez vállalhatatlan, de láss csodát migráns kérdésben velük is egyet értek.


"hozzád hasonlo lecsúszott alakok" most komolyan, küldjem azt a facebook linket, hogy megnézzük melyikünk mennyire lecsúszott? Vagy jobb így neked a boldog tudatlanságban, mert ez az egyetlen módja, hogy megtartsd a biztos felsőbbrendűségedet?

aug. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!