Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem adtok egy esélyt...

Miért nem adtok egy esélyt 25-ban a Mi Hazánk pártnak? Nekik van a legjobb programjuk

Figyelt kérdés
aug. 7. 11:01
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
67%

Mèg azt se merik leìrni hogy bevezetnèk a sorkatonasagot:


"Kidolgozott egy, a Mi Hazánk Mozgalom eszmei hátterével összeegyeztethető, koherens honvédelmi programot, melynek részeként sor került az általános hadkötelezettségen alapuló honvédelmi alapkiképzés és önkéntes sorkatonaság alapjainak lefektetésére."


Önkèntes sorkatonasàg, az oszt igen. 😂🤣


[link]

aug. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
26%

Most a hazug, gerinctelen, semmirekellők korát éljük. Ilyenek az itteni válaszadók is fentebb, ilyen a vezetés is.

Az MHM meg minőségbe jobb ezektől, ezért fröcsögnek gyűlölködve. Közbe meg a saját agymosottságának a gyümölcse hogy ilyen a világ amilyen. A jó nem kell? Akkor élvezted a rosszat.

aug. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
0%
#12 Én élvezem a rosszat. Üdv Amsterdamból!
aug. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
71%
Először is 26 -ban, nem 25 -ben, másodszor az én bizalmamat addig amíg ki nem derül róluk, hogy valakinek a szatelitpártja megkapják. Mert az, hogy Magyar Péter azt mondta, illetve, hogy 10 törvényjavaslatból a konzervatív MHM 3 -at a szintén konzervatív Fidesszel együtt megszavaz nekem nem bizonyíték.
aug. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
40%
#14: ha arra vársz, egyszer sem kellett volna rájuk szavaznod. Tényleg már a vak is látja...csak az elvakult MHM szavazó nem...mondjuk azzal a 6-7%-kal sokra úgy sem mennek, porfogónak jók csak kárnak rontják a levegőt.
aug. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
35%
13-as rosz lehet neked kinn, sok drogos prostikkal tarkított zajos és büdös városban. Én épp felújítok egy hatalmas udvaros családi házat, ahol párommal élek majd. Itthon vagyok a családom barátaim társaságában, és van egy egész jó munkahelyem itthon!💁🏻
aug. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
55%
#16 Valóban borzasztó itt a feleségemmel és a gyerekemmel. Főleg az a szörnyű, hogy amikor a fiunknak begyulladt a füle akkor nem kellett fél évet válni arra hogy ellássák! Neked is sok boldogságot! Vigyázz ne spórolják ki a szakik az anyagot a házból! 🥰
aug. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
40%
Biztosan nem lesz, mert saját kezűleg csinálok sok mindent! Örülök, hogy odakint minden tökéletes! Még...😘
aug. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
#18 Ò, seholsem minden tökèletes, csak valahol jobb 😁
aug. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 VP44 ***** válasza:

Okok amiért illenék az MHM-be:

- Heteroszexuális fehér férfi, 3 gyerekkel, aki gyűlöli a FIDESZ-t és a DK-t is, sok kisebbségi él a környékén, akik nehezítik az életét.


Okok amiért nem:

- Nem haltam bele a Covid vakcinákba (ahogy egyetlen ismerősöm sem)

- Több ismerősöm belehalt a Covidba, miközben ezek az agyhalottak (nem a vezetőség, az nem ennyire hülye, be is vannak oltva, csak tudja kikből kell építeni szavazótábort, hogy ne kelljen dolgozniuk) tüntetéseket szerveztek, az orvosi ajánlásokat telibe sz.rva.

- Nem hiszem (pontosabban tudom, mivel mérnök vagyok nem egy agyhalott óvodás), hogy a repülők kondenzcsíkjaiban chemtrail van

- A 100 legnagyobb problémám között sincs, hogy tudok-e készpénzzel fizetni (igazából jelenleg is csak 1,5 millió forint alatt tudsz, fölötte törvénytelen)

- nincs bajom sem a melegekkel, sem a transzokkal, sem a négerekkel, sem a zs.dókkal

- nem kívánom b.sztatni Romániát azért mert születésem előtt 71 évvel hozzájuk csatolták Erdélyt és azt sem szeretném ha a fiaimat erre buzdítanák, mert ugye ez gyakorlatilag szó szerint MINDEN nemzeti érzelmű dalukban benne van, hogy vissza kell szerezni Erdélyt, szóval ez feléjük még egy nyitott kérdés kihez is tartozik.


Összességében ha az MHM hatalomra kerülne, minden magyarországi tulajdonomra menne az eladó tábla és menekülnénk családostul a hanyatló nyugatra.

aug. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!