Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem adtok egy esélyt...

Miért nem adtok egy esélyt 25-ban a Mi Hazánk pártnak? Nekik van a legjobb programjuk

Figyelt kérdés
aug. 7. 11:01
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:

Szerintem kedves utolsó anélkül is oda vágysz már most. Ehez nem kellett az MHM. Ellenben ha szeretnél egy normális,biztonságos kiszámítható életet akkor egyedüli pártként maradnak. A többi csak médiahekk.


A covid körüli mizéria a mai napig tart mivel a nagy "sietségben" a vakcinák sem voltak megfelelően tesztelve. Én sem haltam bele 2 oltasba,de ha nem oltatom magam sem ereztem volna hatranyba. Csupán azért tettem, hogy ne legyen korlátozv a szabadságom. Mehessek edzőterembe, koncertre stb.


Én sem vagyok chamtrail hívő. De nem is emlékszem hogy lenne közöttük ilyen. És ha van is egy két különc. Cifrabb fehergallérosok vannak más pártokban.


Érdemes lenne utanna nezned a kínai modellnek. Bankstamlamozgason az allam mindent tud rólad. Ezek az bizalmas adatok kikerülnek már most internetre. Majd a fizetési keretednek megfelelően árazzák a szolgaltatasaikat a cégek. Ha jol ketesel, többet fizetsz ugyan azért a szobaert. Ha akarja az allam egy pillanat alatt befagyasztja a penzed. Tudja mit mikor mire költesz ezaltal a fogyasztoi szokasoddal is tisztaba lesz. Mig a keszpénz anonim.


Nem kell b.sztatni egy orszagot sem, dea történelemben szamtalan példa lett volna területi rendezésre. Sajnos a "magyar" vezetésezt sosem tartotta fontosnak. Ellenben az orszagbitorló szomszédainkal.

Legutobb a szerb haboru esetén, mikor a nato azon belül az USA magyarorszagi területről indított kulcsfontosságú szarazföldi hadműveletet, lett volna lehetőség mint nato tag,bevonulni délvidékre es a szövetséggel együtt rendezni a hatarkerdest.Horvatorszagnak sikerült. Koszovónak is. Szlovéniának is.(Alig nagyobb terület mint délvidék). Szóval ez a mondjunk le törödjünk bele hozzáállás minden szempontból hibás megközelítés. Nem szolgálja magyarország érdekét.

aug. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:

Jöjjenek az okok amiért az MHM-re szavazok minden választáskor:


1, Rend.

Kiemelten fontos, hogy a hazai bűnözési rétegek spektrumának tágulása helyett,megfelelő intézkedésekkel a bűnt ne elterebélyesedni hagyuk, hanem megallítsuk.

Senki sem akarja saját vagy hozzatartozója testi anyagi ertekeit kockaztatni. Ne legyen több joga a bűnösnek mint az áldozatnak.


2. A hazai gazdaság rendbetétele.

Külföldi multik altal kiszipolyozott nemzeti vagyon elpazarlása helyett önellátó nemzetgazdaság kiépítése. Ezzel végre megvalósulhat magyarország régi álma, a független szuverén ország formájában.


3.Nemzet és társadalomromboló jelenségek, ideológiák megállítása.

Az ország helyzete társadalmi problémákra vezethető vissza. Amit pontosan ezek az artalmas politikai iranyzatok ültettek.


4.Revízió kérdése. De csak miután idehaza teljesült az előző 3 pont. Erre békés úton is bőven van lehetőség.

aug. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 VP44 ***** válasza:

"Szerintem kedves utolsó anélkül is oda vágysz már most." Azért nem vágyom oda, mert én tudok a zavarosban halászni, legalábbis itt, külföldön nem ismerem a rendszert és ebben még csak semmi tisztességtelen sincsen. Ha Orbán betelepít ide 50 ezer kínai vendégmunkást fellázadhatsz ellene, vagy megtanulhatsz kínaiul és gennyesre keresheted magad tolmácsként.

Nem szívesen mennék az ismeretlenbe, nem szívesen hagynám itt a családom és a barátaimat, de a naciolanista maszlag sem hat rám, ez egy földdarab ahol születtem és egy nyelv amit beszélek, tudok 3 másikat is, megtalálnám a szépségét Olaszországnak, Angliának vagy Németországnak is. Pontosan így kezeli ezt az országot minden vezetőnk is, itt nincsenek Széchenyik (legalábbis egyenlőre), a politikai elit csak egy pénzszivattyú.

Bár fura, hogy főleg azok beszélnek naciolanizmusról akik tárt kapukkal várják a kínaiakat és a hozzánk történelmünk során oly kegyes oroszokat.

Szóval jah, Orbán és Gyurcsány a határeset ami miatt nem ugrok fejest az ismeretlenbe, hanem maradok a stabil kiépített egzisztenciámban, Toroczkai és a karlendítős mozgalma (akikre bármilyen pénzt feltennék, hogy az ország lakosságának chemtrail és laposföld hívő közösségének 80%-a ott tartózkodik, az elborult idióták akiken csoportosan röhögünk mind otthonra leltek a Mi Hazánkban Novák Előd pedig előszeretettel emlegeti is a legelborultabbakat), meg az a lejtő ahonnan menekíteni kell a családomat.

aug. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 VP44 ***** válasza:

Mellékesen a 3. Pontos önmagában elég lenne ahhoz, hogy gyűlöljem a Mi Hazánkat, bele se merek gondolni, hogy mondjuk az egyik most néhány éves gyerekem esetleg meleg lesz (bár nyílván ugye ez bizonyos IQ szint alatt neveltetés kérdése és gyógyítható...) mit kéne átélnie a könyvdarálós fasiszták vezetése alatt.

Szerencsére a béka s.gge alól másztazok elő és oda is tartotok vissza, így ez nem valós veszély, mint pl hogy a főni kidobat minket a nátóból.

Ellenben a Tisza egy valós remény, hogy lesz ez az ország még olyan hely, ahonnan a gyerekeim se akarnak majd elmenni.

aug. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:

#22: az sz*pás ha ezek miatt szavaznál az MHM-re, mert az első 3 pont kapásból bukik náluk.


1. Rendet nem, hogy nem teremtenének, még nagyobb káosz lenne, mint most. Valamilyen anarchia-féle alakulna ki meg koncepciós perek ezrei.


2. Gazdaságot meg az országot már most próbálja Toroczkai meg a csürhéje tovább kiárusítani keletieknek (főleg araboknak), nem kérünk belőle. Fogalmuk sincs semmilyen gazdasági összefüggésről, meg semmiről, szakértő sincs köztük.


3. Na abban pont jeleskednek, hogy utálni kell mindent és mindenkit aki nem "szittya magyar" az ő olvasatukban. Szóval ha valamilyen furmányos módon hatalomra kerülnének, menne a modernkori boszorkány üldözés.

Akit nem politikai alapon, azt majd vallási, szexuális vagy bármi más módon üldöznének.



4. A revíziót meg hagyjátok már a fenébe. Valószínűleg az is buktavári lenne.

aug. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
0%
Minden személyeskedést félretéve, látom nem sikerült kulturált hangnemben válaszolnod, de magadat igazán fejlett, okosnak és tanultnak gondolóként azért a fröcsögő gyűlölet-amit valódi saját primitivséged hajt-csak kitört belőled. Mivel bőséggel ez a tudomány álláspontja, hogy homoszexualitás nem örökíthető, a hajlam pedig irányítható ezért elfogadott narratíva, hogy a megfelelő nevelés bizony ellenszere annak a hazugságnak amit tudatosan, vagy saját felszines butaságodból kifolyólag akaratlanul terjesztesz. Legközelebb átgondoltabb, témához jobban értő módon igyekezz megnyilvánulni. Akkor nem fogod önmagad lejáratni! Ami pedig az mp pártját illeti, már most lehet látni hogy milyen "erkölcsű" ember ez. Aki luxus bmwje mögül posztol, allandó tinikkel töltött bulikázása után, és egyéb máig ki nem tisztázott vádak halomjából, az nem vezető, hanem veszelytő lesssz, ennek az országnak. Minden dolog amit beleképzeltek, mármár fanatikus bálványimádat, hogy annyira hidjetek egy olyan rendszerbe, emberbe amit egyedül az MHM fog megadni. Más módon.
aug. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:

1. érdemes lenne kimenned, egy cigány no go zonába, ugyanis a valóság teljesen üti az elképzelésedet.

2.Mivel jobbak a német, francia, angol multik gyarmataként funkcionálni? Miért nem lehet-ha már demokráciáról kapitalizmusról és versenyről áradoztok, valóban gazdasági versenyt kialakítani. Ha az ország több lábon áll, több gazdasági kapcsolata van az mindig jobb. Megint megcáfoltam a kijelentésed.

3.Manapság nem ez megy? Rengeteg embert lehetetlenítenek el, mert megvan a véleménye a homoszexualitásról például. Nézz a valóságba. Mert ez sem téged támaszt alá.

4.Nálad biztosan. Aki meg nem tesz a hazájáért, az nem is érdemel hazát.

aug. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 VP44 ***** válasza:

"

Mivel bőséggel ez a tudomány álláspontja, hogy homoszexualitás nem örökíthető, a hajlam pedig irányítható ezért elfogadott narratíva, hogy a megfelelő nevelés bizony ellenszere annak a hazugságnak amit tudatosan, vagy saját felszines butaságodból kifolyólag akaratlanul terjesztesz. "

Aham ez a tudományos álláspont... Gondolom ezért fordul elő számtalan esetben az állatvilágban is. Ez gondolom olyan tudományos álláspont, mint hogy 10 ezer tudós kiálltványt írt a globális felmelegedés elkerüléséhez szükséges halaszthatatlan teendőkről, de a Trump félék találtak 1-et aki szerint ez kamu így újra lehet nyitni a szénbányákat. Amcsiban vannak pl ilyen jó átnevelő táborok gyerekeknek hozzátok hasonló komplexusos idióták nyomására. Picit sajnos sok ezekben az öngyilkosság....

Gondolom akkor mivel ez sérti az elveiteket nálatok is lennének rá átnevelő táborok esetleg börtön... Érdekes, hogy a nacionalisták agyában egész nap más emberek f.sza jár és még akarják mondani mit csinálj vele. Erről nem készült "tudományos kutatás" miért gondoltok egész nap más emberek nemiszervére?

Az én butaságom 😂 mérjük már össze vajonelyikünk van magasabban kvalifikálva természettudományokból...

A jó Isten mentse meg tőletek ezt az országot.

aug. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:

#27: az a baj, hogy okosnak hiszed magad pedig nagyon buta vagy. Ne vedd személyeskedésnek. Ha el is olvasnád amit írsz, saját magad is kiröhögnéd.


Most belemehetnénk még tovább, hogy miért nincs igazad semmiben, de valószínűleg fel sem fognád, amit írok, mert már most sem igazán megy.

aug. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:

Az állatvilágban sem nevez ilyen viselkedést a tudomány homoszexualitásnak. Csak az lmbtq propaganda, hogy ezzel igazoljon valamit...ami sosem lehet, normális. És mindig a legvégső esetben kapjátok elő ezt az "ősérvet" mikor teljesen sarokba vagytok szorítva,"de az állatvilágban is létezik homoszexualitás”, és ezen „érvek” non plus ultrája a szegény kis pingvin. Én magam megszámolni sem tudom, hányszor hallottam már a „de a pingvinek is” kezdetű mondatot.Az emberi szexualitást összehasonlítani az állatok szexuális életével, s abból az emberre érvényes (vagy legalábbis annak tartott) következtetéseket levonni legalábbis bizonytalan, abszolút mértékben pedig teljesen tudománytalan. Például már csak az döntő különbség, hogy az állatok esetében a szexualitásnak nincs élvezeti értéke, míg az ember esetében ez nincs így. Tudvalevő, hogy a hím császárpingvinek a legelkötelezettebb édesapák az állatvilágban. Erre annál is inkább szükség van, mert miután a nőstény lerakja tojásait, teljesen kimerül, ezután pedig hosszabb időre el is vonul a tengerhez regenerálódni. Ekkor, mást nem is tehet, a hím felveszi az „egyedülálló apa” szerepét, óvja, vigyázza a tojásokat. Ha ehhez csatlakozik egy másik hím is, abból „kedves” liberális „barátainknak” hogy ugrik be az ún. Pride alkalmával vonagló, provokáló és sok esetben gusztustalan sokaság, annak megfejése már nem az én feladatom, de sokkal inkább egy jól felkészült elmeorvosé. De ha el is tekintünk a pingvinektől, és azt mondjuk, valóban, csakúgy, mint az emberiség körében, az állatvilágban is léteznek rendellenességek (mert hát hol nincs ilyen ezen a világon?), abból semmi esetre sem vonható le az a következtetés, hogy elmossuk a határokat a normalitás és az abnormalitás között. De ugyan miért és mire lenne az ellenérv a liberálisok részéről, amikor a homoszexualitás kérdéskörében nem is arról folyik a diskurzus, hogy ez betegség-e vagy sem, hanem arról, vajon mi a fészkes fenéért kell erőszakos propagandát folytatni?


Pl békáknál megfigyelték hogy nem csak egymással párosodtak a kétéltüek, de a behajított gumicsizmára is bemásztak.


De őszintén remélem, hogy az állatok iránt vonzódás,példázódás nem valamiféle meg nem élt "szexuális orientációból" fakad.

aug. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!