Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem adtok egy esélyt...

Miért nem adtok egy esélyt 25-ban a Mi Hazánk pártnak? Nekik van a legjobb programjuk

Figyelt kérdés
aug. 7. 11:01
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:

#40 Látom az elevenjébe találtam nálad és alaposan kivetkőztél magadból, már nem tudod megjátszani sem az elfogadó haladóprogresszív jó szülőt.

Azzal pedig, hogy "tisztességel nevelem a 3 gyerekemet, " ingencsak vitatkoznék, látva a szövegeidet és az értékítéleteidet. Sem a tisztességgel, sem a neveled kifejezések nem helyén valóak ezek alapján.

Legalább annyit felfoghattál volna, hogy korábban nem velem vitáztál, de mivel eldurrant az agyad a nácizáson meg mocskoláson kívül erre már nem telt.

Szánalmas ahogy megpróbálod előadni hoyg te vagy itt a mindent is mindenkinél jobban tudó jóember, miközben pont egy olyan ideológiát szolgálsz ki agyatlanul ami pár éven belül kegyetlenül vissza fog ütni rátok a gyerekek miatt akiket most tönkretesztek.

aug. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 VP44 ***** válasza:
46%

Érdekes, hogy nálatok mindig azt jelenti, hogy "nem vagyok elfogadó", hogy a nemtetszésemet fejezem ki azirányban, hogy a jogaimat akarjátok csorbítani.


Jah vitatkozhatsz nyugodtan, de az én gyerekeimnek biztos lakhatása, tiszta ruhája, iskolázottsága van, be vannak oltva, sportolnak és majd minden este együtt játszunk. Jó nem lesznek olyan jó gyerekek mint a tieid, mert nem fogja a sarokban síró gyereket kövekkel dobálni és b.zizni, de ettől valahogy még felnőtt lesz.


"Legalább annyit felfoghattál volna, hogy korábban nem velem vitáztál, de mivel eldurrant az agyad a nácizáson meg mocskoláson kívül erre már nem telt." Sokat segít a dolgon, ha adsz magadnak egy Nick nevet, így tudom kinek írok, nekem pl sikerült, azért nálatok 1 náci+1 náci=2 náci, az artikulálatlan b.zizásotokban bocs hogy nem tudok különbséget tenni.


Mond már el az üres szócséplés helyett, ha már minden kérdésemre gyáva voltál válszolni, hogy mi az én ideológiám? Kérlek írd le. Az az ideológiám, hogy nem érdekel ha valaki meleg, ha valaki zsidó, vagy mégis mi az az ideológia ami ennyire sért téged? Mert a 156-ik genderes LMBTQXYZ-s hülyeség pont nem az, mivel egyáltalán nem tud érdekelni.


Se nem vagyok mindenkinél mindent jobban tudó jó ember, se ideológiám nincs. Nem akarok ártani azoknak akik nekem nem ártottak és ha két férfi egymással lefekszik azzal nekem nem ártott semmit. Akkor sem ha szerinted sorosursulabrüsszelháttérhatalomcsakakészpénzgyurcsány terv valósul meg.

aug. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
33%

#42: VP44, hiába vitatkozik velük, szobanövény szintjén van az IQ-juk. Arrafelé hajlanak, mennek, amerre a fény van, esetükben ez Toroczkai meg a sleppjei, akik meg Orbán s*ggében vannak állandóan, nyalakodni.

Annyi eszük sincs, hogy néhány egyértelmű összefüggést meglássanak, bekajálnak mindent, tiszta olyanok, mint a fityisz hívők (nem véletlenül, összenő a végén, ami összetartozik).


Számukra mindenki elítélendő, szétverendő, meggy*lkolható..stb aki nem a ferde világnézetüket vallja.

Kitalálnak baromságokat, elítélik a tudomány minden aspektusát de azért, amikor hivatkozni kell valahol tényszerűen akkor jönnek a tudománnyal.


Szittya magyaroknak képzelik magukat de javarészt még a magyar nyelvet sem tudják helyesen használni, sem szóban, sem írásban.

aug. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
36%

Milyen jogod csorbul kedves vp44.

Egyébként úgy tűnik ti személyeskedtek, náciztok megállás nélkül. Miközben a jelek szerint ti vagytok az igazi nárcisztikusok. Legalábbis megnyilvanulásotok alapján.

aug. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
36%
Es igy végigolvasva a kommented merő hazugság. Dehogy vagy te szülő...de ha mégis sajnálom a gyerekeket, hogy te "neveled" őket. Márha az érzelmi alapú hisztérikát érvelésnek lehet nevezni.
aug. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 VP44 ***** válasza:

"Dehogy vagy te szülő...de ha mégis sajnálom a gyerekeket" akkor most éppen ki is személyeskedik? Amikor visszaolvastad a kommenteket az nem tűnt fel, hogy a náci pajtiknak az jött le abból, hogy az állatok homoszexualitását hoztam fel példának, hogy "meg nem élt szexuális orientácó"-m? A degenerált, aberrált és egyéb jelzőket meg már gyakorlatilag csak vesszőnek veszem. Majd mindjárt sírvafakadok, hogy le lettetek nácizva.

Merő hazugság? akkor gondolom ki is tudsz belőle emelni pár dolgot, de tudod mit? Én nem rejtőzködöm álnév mögött, kérsz egy facebook linket privátban, hogy lásd mennyire aberrált módon nevelem a gyerekeim és hogy megnézhesd a démont aki lábbal tiporja a magyarságodat?

aug. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 VP44 ***** válasza:
46%

Azt a jogom csorbítanád pl, hogy eldönthessem ha a gyerekemoda áll elém, hogy gyerek vagyok akkor ugyanúgy szerethessem és elfogadjam ahogy van, ne egy Novák Előd és Dúró Dóra által megálmodott romantikus táborba küldjem.

A nácik milyen jogokat is vettek el? Mert mint párszor már leírtam és képpel bizonyítható A TI RENDEZVÉNYEITEKEN TELJESEN MEGSZOKOTT, BEVETT DOLOG A NÁCI KARLENDÍTÉS ÉS SEM A TAGOK, SEM A VEZETŐSÉG NEM HATÁROLÓDIK EL TŐLE, ERGO A CSOPORT EGYETÉRT AZ ESZEMEI ALAPOKKAL!

aug. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
26%

Kedves vp44. Tisztába teszem az elméd, mert zavaros-ha eddig nem sikerült neked.

Először is, idenácizol. Mintha a pincében gázkamrát üzemeltetnék, es feketéket tartanék rabszolgának...honnan veszed a feltételezést, hogy bárkit így leminősíts aki nem ért egyet veled?


Másrészt, mar 2 eve kovette egymast ez a ket eset, a vilag különböző pontjarol, de mikor olvastam őket nagyon megmaradt bennem.

Az elő esetében csehországban egy zárlatos vibratorral verte agyon magát a szivarvany aktivista. A szülei nyitottak rá...Boncolaskor egy csomó idegen anyag került még elő a végbeléből. Úgy őszintén ez normális elmére vall?


Ahogy kerestem a cikket, úgy láttam ez elég gyakori eset.


[link]



A másik eset, pár hónapra rá délamerikában történt. Alanyunk a forgalmi dugóban való várkozást megunva, úgy döntött beleül a sebváltóba. Mert az megfelelő lesz arra a célra. Tévedett. Beragadt, és helikopter jött érte.

Szóval ezeket a beteg patológiákat nem szabad a nevükön nevezvni, mert szerinted az sértő. Ezek szerint ezek normális dolgok. De akkor te sem vagy különb💁🏻


[link]

aug. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:

Vp44. Ha arra az 1-2 bohocra gondolsz akik egy többezres rendezvényen, pont a telex-micsoda véletlen, kicsit se fotógyanús póz-kapja lencsevégre,akkor magyon gyenge es primitív a hasonlatod. Kérte a rendezvény szervezője, a párt ezt a fajta megnyilvánulást? Nem! Ha a rendőrségen fogsz egy korrupt rendőrt, az egész kapitányságot elítéled? Nem! Értem én, te most általánosítani akartál, de annak csak akkor van létjogosultsága, ha az állításod előfordulásának gyakorosága elér egy olyan arányt, amikor könyedén, többször egymás után is megismétlődik az adott jekenség.

Feltetted am a kérdést, hogy nem e trollkodtak, vagy polgarpukkasztás volt? Bármelyik pride rendezvényen pl, ez tök elfogadott magyarázat. Itt miért nem? Csak nem félsz valamitől? Csak nem te is a zavarosban halászol?

aug. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:

Ohh es még egy vádra reagálva: "Dehogy vagy te szülő...de ha mégis sajnálom a gyerekeket" akkor most éppen ki is személyeskedik".

Mivel senki nem kérdezte a SZEMÉLYES MAGÁNÉLETED, hanem magadtól kezdél ideírni ilyet-mint egy görcsös igazolgatás,amit vagy elhiszünk, de ismerve a fentebbi próbálkozásaid, inkább nem,-ezért te indítottál el egy saját személyeddel kapcsolatos irányt.

Nem mi mondtuk, hogy aljadék vagy. Ellenben hogy hazudsz-olyat allítasz amit nem tudsz bizonyítani, hogy rosszindulatú vagy-más ismeretlen személyeket címkézel meg olyan jelzőkkel amik szintén nem igazak,es te is nyugodtan hordhatnád a viselkedésed alapján, tudásod felületes, és az új információra sem vagy nyitott. Es itt befejeztem a szócséplést. Értelmetlen továbbá a hazugságaid után takarítanom. Legjobbakat!

aug. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!