Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg veszélyes lesz a...

Tényleg veszélyes lesz a kötelező szűrő vizsgálat vagy csak a volt Jobbikosok ezt mostmár hatalom szerzésre akarják használni?

Figyelt kérdés
Jakab Peti, Toroczkai Laci és Vona Gábor meg a pártjuk persze már több helyen szidták a Fideszt és a Tiszát azzal, hogy kötelezővé tennék a szűrő vizsgálatokat. Bár tény, hogy mindkettő poltikai párt meg főleg a vezetőik csupa bűnözők. Úgy ahogy az oltásokkal is amit még el is hittem annyira, hogy nem MRNS vakcinával oltattam le magam. Hanem Orosszal kizárólag. Nem mintha akartam volna oltakozni. De nekem muszáj volt.. A kötelező szűrő vizsgálatokba viszont nem látok csavart hisz nem oltanak be semmivel vagy ilyenek. Akkor miért lehet veszélyes ez a dolog?

aug. 3. 14:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
68%

Én is a kötelező nagylabort preferálnám, aztán 2 évente szemvizsgálatot (réslámpa, szemnyomás), és EKG-t.

Ez is 3, és még csak nem is invazív.

aug. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
78%

5, igazad van.

Szemműtét előtti rutin labor, éhgyomori cukor 8,6. Hoppá...:(

És semmit nem éreztem.

aug. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
67%
Őszinte leszek: nem tudom bizalommal betenni egy olyan organizmus objektumaiba a lábamat, ahonnan többen jönnek ki betegen vagy holtan, mint ahányan bementek! Hagyják békén azokat, akik egészségesnek tudják magukat és koncentráljanak a kilométeres sorokat ülő, valóban beteg emberek ellátására!
aug. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
45%

14! Szuper! Tipikusvidióta, aki szerint az egészséget nem megőrízni kell, hanem a betegséget kezelni!

Ezek azok, akikmar csak akkor mennek orvoshoz, mikor súlyos betegek és nyafognsk, hogy "ezek csak halálgyárak"

aug. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
41%
Esetleg ahhoz nem lepratelepekre kellene embereket bekényszeríteni!...
aug. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
23%
15! Jaj ne nyafogj már, mint egy hisztis ovis, gondolom akkor sose mégy emberek közé se...elvégre bárki radragaszthat valamit...
aug. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Vélhetően még nem volt dolgod ágyi poloskákkal, nekem viszont volt, - és úgy volt velük dolgom, hogy önhibámon kívül. Szórakozzál velük te több mint fél évet, ha unatkozol, de ilyen körülmények között "gyógyítsák" a Cecíliát!

A következetesen szadista, kontár barmokat is meghagyom neked, - élvezd a társaságukat! Ha meg akarok dögleni, leugrom valahonnan, de ne kényszerítsen senki szabad akaratom ellenére koncentrációs táborokkal vetekedő helyekre!

Ha mazochista vagy esetleg, akkor te még élvezed is ezeket a szitukat, de én kihagynám, ameddig csak lehet! Nem kell olyan dolgokba kényszeríteni embereket, amelyektől - nem alaptalanul - nem bíznak meg! Menjél helyettem is, ha élvezed, hogy feleslegesen piszkálnak, szadiznak, váratnak, megaláznak. A legtöbb embernek a magyar "egészségügy" igénybe vétele nélkül is meg van a személyre szabott problémája, - nem kell mellé feleslegeseket legyártani, különösen állami szinten nem!

aug. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
44%
Továbbra is talány, hogy miért akarnak számomra vadidegen emberek rám vigyázni, - miért is kellene nekem "szép kort" megélnem egy olyan szinten elfajzott közegben, mint amit világnak becéznek manapság!
aug. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!