Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnád, hogy a parlamentbe...

Támogatnád, hogy a parlamentben ülő politikusoknak, a miniszterelnöknek és a köztársasági elnöknek mindenféle pszichológiai vizsgálaton kelljen részt venniük, amelyeket nyilvánossá tennének?

Figyelt kérdés
Így kiszűrve a különböző zavarokat, mint a narcizmus. Biztos vagyok benne, hogy a jelenlegi miniszterelnöknek is van valami zavara, hogy ő neki állandóan harcolni kell mindennel.
jún. 26. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Minek? Olyan munkaköröm volt, ahol időközönként voltak ilyen vizsgálatok. Mindig, minden átmentem, de ettől még csináltam a hüllllllllllségeimet.
jún. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A nárcizmust nem tudod kiszűrni, ráadásul attól mert valaki ilyen, még lehetne jó politikusnak.

Egy demokratikus választásnál UTÓLAG nem tehetsz be szűrőt, főleg akkor nem ha olyan sem kizáró ok, hogy valaki esetleg bűncselekményt követett el. Azzal korlátoznád a szavazói jogokat, ha utólag kiszelektálnád a megválasztott politikusokat - hiszen akkor teljesen más lett volna a választás ha ők eleve nem is indulhattak volna.

Mi az amit szeretnél pszichológiai vizsgálattal elérni? Mert a teljesen kiegyensúlyozott, semmiféle szereplési vágyban nem szenvedő és hatalomra nem vágyó emberek nem is akarnak politikusnak menni.

"Biztos vagyok benne, hogy a jelenlegi miniszterelnöknek is van valami zavara, hogy ő neki állandóan harcolni kell mindennel."

Aha. Vagy pedig nálad van valamilyen zavar és csupán csak ennyit voltál képes megérteni abból amit kb. 35 éve csinál politikusként és ami körülötted történik.

jún. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Már volt a "90-es években ilyen javaslat elmeorvosi vizsgálatra vonatkozóan, de érdemi vita nélkül elutasították a képviselők (akik közül jópáran ma is tagjai az országgyűlésnek)...
jún. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy is lefizetnék a pszichológust, hogy megfelelő szakvéleményt állítson ki.
jún. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet...át élet és a tettek úgyis megmutatják.
jún. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 nnnn5555 ***** válasza:

A pszichológia egy áltudomány: a nárcizmus is csak egy szubjektív vélemény.

Értem én, hogy Netflix agyhalott vagy, de az ilyen áltudományos kényszerítéseket úgy hívják, hogy diktatúra.

jún. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!