Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg veszélyes lesz a...

Tényleg veszélyes lesz a kötelező szűrő vizsgálat vagy csak a volt Jobbikosok ezt mostmár hatalom szerzésre akarják használni?

Figyelt kérdés
Jakab Peti, Toroczkai Laci és Vona Gábor meg a pártjuk persze már több helyen szidták a Fideszt és a Tiszát azzal, hogy kötelezővé tennék a szűrő vizsgálatokat. Bár tény, hogy mindkettő poltikai párt meg főleg a vezetőik csupa bűnözők. Úgy ahogy az oltásokkal is amit még el is hittem annyira, hogy nem MRNS vakcinával oltattam le magam. Hanem Orosszal kizárólag. Nem mintha akartam volna oltakozni. De nekem muszáj volt.. A kötelező szűrő vizsgálatokba viszont nem látok csavart hisz nem oltanak be semmivel vagy ilyenek. Akkor miért lehet veszélyes ez a dolog?

aug. 3. 14:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
45%
Dehogy veszélyes. Az ilyen politikai kóklerekre hallgatni veszélyes.
aug. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%
Nem az egészségre veszélyes, hanem az a veszélyes, ha az állam tényleg keresztülviheti, hogy ennyire belepofátlankodjon a magánéletedbe, holott ezek a szűrővizsgálatoknak nincs járványtani jelentőségük, és még csak megelőzésre sem alkalmasak. Én az anyagi előnyeit is kétlem, mert a rengeteg szűrés sok kis tétel, ha viszont több beteget találnak, azoknak a kezelése is sok kisebb tétel lesz, mintha kevesebb előrehaladottabb esetet kellene kezelni. Amúgy meg nemcsak a szűrésre, a kezelésre sem lesz kapacitás. De a szűrésbe be akarják vonni a magánszektort, a kezelés viszont tudtommal egyelőre csak állami szektorban van, és akkor ott tartunk majd, hogy daganatos betegek ott fognak ülni a várólista végén, tudva, hogy betegek, versenyt kellene futniuk az idővel és nem kapnak időben kezelést.
aug. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
55%
Ja, ez beavatkozás a magánéletbe... de valahogy eltűnik a libertariánus lélek, amikor egy hajléktalan leül egy padra.
aug. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
23%

Kérdező, azért lesznek kötelezőek, mert ez szolgálja az emberek és egyben az ország érdekét.

Eddig nem volt kötelező, ezért nem is mentek el az emberek és így nagyon rossz az általános egészségügyi állapot az országban. Ezen javít majd ha el kell menni akár akarják akár nem.

aug. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%

Én inkább a kötelező éves labor és vizeket vizsgálatot támogatnám!

Pl. Több százezer kezeletlen cukorbeteg szaladgálhat az országban, akiknek az életét (és munkaképességet) évtizedekkel lehetne meghosszabbítása, ha időben kiszűrnék őket.

aug. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%
*meghosszabbítani
aug. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
41%
Tök durva amikor a ballibek védik a Fideszt!
aug. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
12%
7! Tök durva, mikor a Fidesznek értelmes ötletei vannak!
aug. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
A munkahelyi orvosi vizsgálatok meg már nem kötelezők. Ki érti ezt?
aug. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
56%

8.

Olyat Én még nem láttam!


Csak lopott ötletet

aug. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!