Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is van valami a...

Szerintetek is van valami a levegőben ami azt sugallja hogy Magyar Péter rosszabb miniszterelnök lenne mint Gyurcsány vagy Orbán?

Figyelt kérdés
Tiszta "szabadságharcos" fiatal OV beütése van Péternek, tényleg olyan az egész politikai hangulat mint amikor 2010 felé közeledtünk és megvolt az első Orbán kétharmad, és mindenki ünnepelte hogy de jó is lesz, aztán majdhogynem rosszabb lett a helyzet, ráadásul szerintem Orbánon és Gyurcsányon az elején nem látszott hogy valami baj van az emeleten, de MP (kormánypropagandától függetlenül is) egy idegbeteg, aki egy ország élén a saját egyéni őrületeit lehet még radikálisabban tolná át mint Orbán mondjuk...MZP-vel kapcsolatban nekem nem volt ilyen érzésem, ennyire markánsan meg pláne nem (bár őt sem akartam volna kifejezetten miniszterelnöknek)

aug. 2. 16:12
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
80%
Igen, egyfolytába tüsszögök. Egyértelmű, hogy pollen van a levegőben.
aug. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Sindelar ***** válasza:
23%

Talán a legarrogánsabb politikus, akit valaha láttam. Sokatmondó volt, amikor elviharzott, elmenekült az ATV stúdiójából, miután Rónai Egon tényszerűen megcáfolta MP állításait. Arról panaszkodott, hogy nem hívják meg őt a műsorba, Rónaiék meg kigyűjtötte neki, hogy hányszor volt már meghívva, eleve a felvetés is értelmetlen, mert a csapból is ő folyt mindenhonnan, az ATV-n is. De neki ez nem elég, és ugye még hazudott is.


Az Orbánnal való párhuzam már csak azért is szükségszerű, mert ugyanabból a politikai közegből jött, így nem meglepetés, hogy ő is egy nárcisztikus személyiség.

aug. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
82%
Nekem nincs ilyen érzésem vele kapcsolatban. Egyébként sem lenne akkora hatalma, mint Orbánnak, aki a sorozatos kétharmadok során teljesen bebetonozta magát. Nem szabad tovább hagyni, különben tényleg leválthatatlanná válik.
aug. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
66%
A politikát nem a levegőből kellene kiszippantani.
aug. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
42%
Valami van, amiről nem tudatunk, de a fentieknél bárki jobb lenne, náluk, főleg Gyurcsánynál rosszabb szinte senki sem lehet. Továbbá abszolút nemzetellenesek, Orbán nem is magyar, Gyurcsány is beházasodott egy kommunista, kisebbségi, bűnös családba. Abszolút nem érdekli őket az emberek jóléte sem. Mellesleg Orbán épp egy népirtást támogat Gázában.
aug. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Nyilván a levegős hasonlat a nyilatkozata alapján a a politikus karakterének jellegére utal, mert látom pontosításra szorulunk.
aug. 2. 16:46
 7/28 anonim ***** válasza:
32%
MP egyértelműen egy beteg ember, aki alkalmatlan ilyen pozícióra.
aug. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
86%
#10: És a "betegsége" csak a személyes véleményed, vagy valamivel alá is tudod támasztani?
aug. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is úgy látom hogy olyan mint a fiatal Orbán. Ezért röhögök azon amikor a fideszesek szidják. Kb. Orbánról adnak ilyenkor személyleírást
aug. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
5%
Orbán és Gyurcsány levegő jegyek, a legnagyobb szélhámosok Ikrek jegyében született. Magyar Péter víz jegyű, Halak.
aug. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!